НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ УТВОРЕНО ШІСТЬ ОКРУЖНИХ ПРОКУРАТУР (ІНФОГРАФІКА)

Статті

Відсьогодні на території Хмельниччини діє 6 окружних прокуратур. Діяльність п’яти місцевих прокуратур, які функціонували до цього часу,  припинено шляхом реорганізації у зв’язку з адміністративно-територіальною реформою.

Про це під час пресконференції повідомив керівник  Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник.

За його словами, на підставі наказу Генерального  прокурора, розпочали роботу окружна прокуратура міста Хмельницького, а також Волочиська, Кам’янець-Подільська, Летичівська, Хмельницька та Шепетівська окружні прокуратура.

У штатних розписах окружних прокуратур передбачено 9 відділів:    

Волочиська окружна прокуратура – Теофіпольський відділ,
Кам’янець-Подільська окружна прокуратура – Новоушицький та Чемеровецький відділи,
Летичівська окружна прокуратура – Віньковецький та Старосинявський відділи,
Хмельницька окружна прокуратура – Ярмолинецький відділ,
 – Шепетівська окружна прокуратура – Білогірський, Нетішинський та Полонський відділи.

«В окружних прокуратурах працюватиме 146 прокурорів. З них 134 вакансії уже заповнені. Решта – очікують результатів атестації. Дещо зменшилася й кількість керівних посад, їх наразі 23», – зауважив очільник відомства.

Він запевнив, що реформування ніяким чином не повпливає на можливість мешканців населених пунктів, не за місцем розташування окружної прокуратури, звертатися за захистом своїх прав.

«Мешканці всіх територіальних громад області і в подальшому можуть подавати заяви та скарги до органів прокуратури за місцем роботи чи проживання. Адже у всіх колишніх районних центрах на базі раніше існуючих місцевих прокуратур діятимуть наші представники», – пояснив Олексій Олійник.

Додав, що аналогічна реорганізація відбувається в усіх державних органах області. А працівники прокуратури із розумінням сприймають нововведення.

Нагадаємо, на підставі нової моделі поліцейської реформи на території області з’явилися три районних управління — Хмельницьке, Кам’янець-Подільське та Шепетівське.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм