НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ В ОБЛАСНУ РАДУ ПРОЙШЛИ 64 ДЕПУТАТИ ВІД 7 ПАРТІЙ (СПИСОК)

Статті

Сьогодні, 7 листопада, Хмельницька обласна територіальна виборча комісія оголосила результати виборів до Хмельницької обласної ради.

Згідно з даними ТВК, 402 692 виборці – мешканці Хмельниччини – отримали бюлетені на дільницях.

Голоси виборців між політичними партіями розподілилися таким чином:

  1. 71 305 голосів (19.04% ) партія «Команда Симчишина».
  2. 68 305 голосів (18.24%) партія «За майбутнє».
  3. 55 444 голоси (14.8%) партія «Слуга народу».
  4. 52 604 голоси (14.04%) партія «За конкретні справи.
  5. 37 862 голос (10.11%) партія «Європейська солідарність».
  6. 34 502 голоси (9.21%) ВО «Батьківщина».
  7. 19 286 голосів (5.16%) партія «Радикальна Партія Олега Ляшка».

Щодо кількості мандатів в обласній раді за квотами, то розподіл такий:

  • «Команда Симчишина» – 13 (квота – 8; список – 5)
  • «За майбутнє» – 13 (квота – 7; список – 6)
  • «Слуга народу» – 10 (квота – 7; список – 3)
  • «За конкретні справи» – 10 (квота – 5; список – 5)
  • «Європейська Солідарність» – 7 (квота – 1; список – 6)
  • «Батьківщина» – 7 (квота – 2; список – 5)
  • «Радикальна партія Олега Ляшка» – 4 (квота – 0; список – 4).

Відтак, депутатами стали 64 представники від 7-ми різних партій. Проте, наразі ще під питанням, чи всі ті, хто отримав перемогу, представлятимуть інтереси громади в Хмельницькій обласній раді. Оскільки у списках під першим номером є народні депутати, можна припустити, що вони, вірогідно, не матимуть бажання замінити мандат депутата Верховної Ради на обласного обранця.

Отож, за результатами голосування у восьми округах 30 кандидатів пройшли за квотою, що дає їм право автоматично стати депутатами Хмельницької обласної ради. Ще 34 кандидати проходять за загальними партійними списками.


СПИСОК ДЕПУТАТІВ, ЯКІ ПРОЙШЛИ У ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ: 

1. Крупа Тетяна Василівна, керівник «Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи», «Слуга народу».

2. Зозуля Сергій Володимирович, заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-Агро», «Слуга народу».

3. Демчишен Михайло Григорович, директор ТОВ «Клуб мисливців Поділля», «Слуга народу».

4. Романюк Володимир Віталійович, голова правління ПрАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр» , «Слуга народу».

5. Бочкарьова Оксана Валеріївна, директор КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни», «Слуга народу».

6. Цуглевич Яків Миколайович, директор КНП «Хмельницька обласна лікарня», «Слуга народу».

7. Присяжний Володимир Броніславович, директор ПП «Україна Агро-2С», «Слуга народу».

8. Павлишина Світлана Андріївна, керівник служби соціальної політики Хмельницького регіону ТОВ «Лотівка Еліт», «За конкретні справи».

9. Лебединський Віктор Вікторович, генеральний директор Приватне підприємство «Добрий хліб», «За конкретні справи».

10. Андрійчук Неоніла Вячеславівна, перший заступник голови Хмельницької обласної ради, «За конкретні справи».

11. Ткаченко Уляна Юріївна, помічник-консультант народного депутата України Олександра Гереги, «За конкретні справи».

12. Петльований Руслан Федорович, директор ТОВ «Ситний двір 2004», «За конкретні справи».

13. Бурлик Віктор Вікторович, директор ТОВ «ТЕР-ФРУКТ», «Команда Симчишина».

14. Гончарук Володимир Володимирович, заступник Хмельницького міського голови, «Команда Симчишина».

15. Герасимчук Леся Олександрівна, директор «Агенція розвитку Хмельницького» Хмельницької міської ради, «Команда Симчишина».

16. Мельник Галина Леонтіївна, заступник Хмельницького міського голови, «Команда Симчишина».

17. Галкін Григорій Якимович, директор Мережа автоцентрів «Ліга», «Команда Симчишина».

18. Попадюк Богдан Петрович, фахівець відділу телемаркетингу Компанія «Воля», «Команда Симчишина».

19. Панчук Анатолій Анатолійович, завідувач сектору з питань запобігання корупції Хмельницької міської ради, «Команда Симчишина».

20. Смаль Юрій Валентинович, пенсіонер, «Команда Симчишина».

21. Пухкий Михайло Опанасович, фізична особа – підприємець, «Європейська солідарність».

22. Бойко Михайло Дмитрович, перший заступник генерального директора ТОВ «Агрохолдинг 2012», «Батьківщина».

23. Палій Олександр Володимирович, фахівець управління з персоналу Акціонерне товариство «Хмельницькгаз», «Батьківщина».

24. Іващук Сергій Петрович, генеральний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля», «За Майбутнє».

25. Фрідман Артур Давидович, генеральний директор ПАТ «Об’єднання “Прогрес», «За Майбутнє».

26. Лабазюк Віолета Олександрівна, голова Хмельницького обласного благодійного фонду «Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч»,  «За Майбутнє».

27. Чубар Віктор Миколайович, головний лікар  КНП «Волочиська центральна районна лікарня», «За Майбутнє».

28. Лемещук Олена Валеріївна, помічник голови правління ТОВ «Деражнянський молочний завод», «За Майбутнє».

29. Слюсарчук Сергій Борисович, адвокат, «За Майбутнє».

30. Сімашкевич Михайло Євстафійович, Кам’янець-Подільський міський голова, «За Майбутнє».


СПИСОК ДЕПУТАТІВ, ЯКІ ПРОЙШЛИ ЗА ЄДИНИМИ ВИБОРЧИМИ СПИСКАМИ РЕГІОНАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ:

1. Мандзій Сергій Володимирович, народний депутат України, «Слуга народу».

2. Козюра Андрій Ростиславович, генеральний директор ВП «Хмельницька АЕС», «Слуга народу».

3. Натальська Оксана Валентинівна, завідувач відділом (декретна відпустка) Хмельницького обласного науково-методичного центру  культури і мистецтва, «Слуга народу».

4. Зеленко Тетяна Іванівна, заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради, «Радикальна Партія Олега Ляшка».

5. Дехтярук Олександр Миколайович, голова правління КП «Буртинський завод вогнетривів», «Радикальна Партія Олега Ляшка».

6. Корнійчук Олександр Олександрович, керівник ТОВ « Екліпс», «Радикальна Партія Олега Ляшка».

7. Тарасюк Олександр Іванович, директор ТОВ “ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ “ПОЛІСЬКСІЛЬБУД”, «Радикальна Партія Олега Ляшка».

8. Герега Олександр Володимирович, народний депутат України, «За конкретні справи».

9. Лозовий Вадим Миколайович, заступник голови ТОВ «Епіцентр К», «За конкретні справи».

10. Шоробура Інна Михайлівна, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічна академія, «За конкретні справи».

11. Лукомська Світлана Іванівна, тимчасово не працює, «За конкретні справи».

12. П’ятницька Тетяна Володимирівна, лікар-онкогінеколог «Хмельницький обласний протипухлинний центр», «За конкретні справи».

13. Симчишин Віктор Сергійович, керівник відділу продажу ТОВ «Планета Ойл», «Команда Симчишина».

14. Лещишин Руслан Миколайович, фізична особа-підприємець, «Команда Симчишина».

15. Калюжна Тетяна Олександрівна, тимчасово не працює, «Команда Симчишина».

16. Ромасюков Артем Євгенійович, начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради, «Команда Симчишина».

17. Барабаш Галина Іванівна, директор Музею історії міста Хмельницького, «Команда Симчишина».

18. Ар’єв Володимир Ігорович, народний депутат України, «Європейська солідарність».

19. Коваль Аліна Володимирівна, директор ТОВ «Компанія «Інвол», «Європейська солідарність».

20. Соколюк Валентин Іванович, керівник секретаріату Хмельницької територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність», «Європейська солідарність».

21. Співак Олександр Михайлович, генеральний директор ТОВ «АСПІК ГРУП», «Європейська солідарність».

22. Карнасевич Галина Іванівна, директор підрозділу ТОВ «Медичний центр МТК», «Європейська солідарність

23. Скримський Руслан Францович, голова Полонського фермерського господарства «Колос», «Європейська солідарність».

24. Лукашук Олег Григорович, пенсіонер, «Батьківщина».

25. Яковлев Сергій Володимирович, директор ТОВ «Поділля охоронсервіс», «Батьківщина».

26. Розізнаний Олександр Григорович, директор ТОВ «Довіра», «Батьківщина».

27. Каденко Оксана Олегівна, адвокат, «Батьківщина».

28. Кухарук Наталія Леонідівна, головний лікар КНП «Летичівський центр первинної медико-санітарної допомоги», «Батьківщина».

29. Лабазюк Сергій Петрович, народний депутат України, «За Майбутнє».

30. Брухнова Лілія Степанівна, керівник КНП «Хмельницька обласна дитяча лікарня», «За Майбутнє».

31. Гай Ігор Віталійович, директор Приватного підприємства «Калинський ключ», «За Майбутнє».

32. Лабазюк Петро Петрович, директор Приватного підприємства «Аграрна компанія 2004», «За Майбутнє».

33. Гладуняк Іван Васильович, голова наглядової ради Хмельницького обласного фонду «Благовіст», «За Майбутнє».

34. Гладій Валентина Євгенівна, головний лікар КНП “Новоушицька Центральна районна лікарня”, «За Майбутнє».

 

Зазначимо, на місцевих виборах у Хмельницькій області обирали 13 міських голів, 22 – селищних, 25 – сільських, а також 64 депутати обласної ради, 148 депутатів районних рад, 382 депутати міських рад, 516 депутатів селищних та 558 депутатів сільських рад.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм