НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ЛОКДАУНУ: ДИРЕКТОРИ ШКІЛ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ОТРИМАЛИ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Статті

Про організацію роботи навчальних закладів Хмельниччини під час більш жорстких карантинних обмежень з 8 по 24 січня говорили сьогодні, 23 грудня, на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

За інформацією директора Департаменту освіти і науки ОДА Олега Фасолі, керівникам закладів освіти рекомендовано самостійно вирішувати питання, чи будуть учні в зазначений період навчатися дистанційно, чи підуть на додаткові канікули.

«При цьому керівникам освітніх закладів слід врахувати, що нормативними документами визначено: кількість днів навчання у навчальному році не може бути меншою за 175», – наголосив Олег Фасоля.

Він також зауважив, що в окремих навчальних закладах немає змоги організувати повноцінне дистанційне навчання через проблеми з інтернетом. А тому їм, у разі неможливості дотримання норми щодо кількості навчальних днів, рекомендовано продовжити перший семестр навчального року та йти на канікули з 10 січня.

Нагадаємо, згідно з урядовою постановою, запроваджено більш жорсткі обмеження у період з 8 по 24 січня, зокрема, щодо заборони приймання відвідувачів у закладах громадського харчування, а також ТРЦ, окрім тих, де здійснюється торгівля продуктами харчування, товарами першої необхідності, ліками та деякими іншими видами товарів та послуг, визначених постановою.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм