Освітні заклади Хмельниччини переходять на “дистанційку” до кінця тижня

Статті

Через масовані атаки російськими окупантами більшості регіонів та загрозу ракетних обстрілів у найближчі дні, в Міністерстві освіти і науки України закликали перейти на дистанційне навчання до кінця цього тижня.

Про це у своєму Телеграм-каналі сповістив очільник МОН Сергій Шкарлет.

Звертаюся до начальників ОВА та керівників закладів освіти! Наше завдання максимально убезпечити всіх учасників освітнього процесу. Тому прошу прийняти рішення щодо навчання в дистанційному форматі до кінця поточного тижня (до 14.10.2022)”, – написав урядовець.

На рекомендації МОН першим відреагував міський голова Кам`янця-Подільського Михайло Посітко. Він повідомив, що школи та позашкільні заклади міської громади працюватимуть у режимі дистанційного навчання по 14 жовтня включно. Також на “дистанційку” переходять дитсадки.

“Працюють тільки чергові групи для дітей, батьки яких військові або задіяні у забезпеченні функціонування критичної інфраструктури”, – зауважив мер.

Про запровадження дистанційного навчання з 10 по 15 жовтня для студентів денної і заочної форм здобуття вищої освіти повідомив і ректор Кам`янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка Сергій Копилов.

У Волочиській громаді також дослухались до рекомендацій МОН і перевели школи на “дистанційку” до кінця тижня.

В Департаменті освіти, науки, молоді та спорту ОВА інформували Суспільне, що дитсадкам та закладам середньої освіти Хмельниччини рекомендовано до 14 жовтня навчатися дистанційно.

Згодом на рекомендацію очільника МОН щодо переходу закладів освіти на дистанційне навчання до кінця цього тижня звернув увагу і начальник ОВА Сергій Гамалій.

“Просимо її дослухатися, адже безпека наших дітей для нас – найважливіше”, – наголосив посадовець в своєму Телеграм-каналі.

Нагадаємо, сьогодні росіяни нанесли масований ракетний удар по Україні. У Хмельницькому внаслідок ворожої атаки пошкоджено один із об’єктів інфраструктури. Принаймні три крилаті ракети над Хмельниччиною збито силами ППО.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм