ПЕРЕВАЖНО НА КОРОНАВІРУС ХВОРІЮТЬ У ШКОЛАХ, – ХМЕЛЬНИЦЬКА ОДА

Статті

У закладах освіти Хмельниччини спостерігається значне зростання кількості хворих на COVID-19. Станом на вечір 23 листопада зареєстровано загалом 2129 випадків захворювання серед учнів та працівників навчальних закладів, а це вже на сотню більше, аніж інфікованих медиків.

Лише упродовж минулого тижня в освіті додалося 445 «ковідних» випадків.

Про це під час брифінгу зазначив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

«Якщо раніше захворюваність фіксувалася на рівні 300-350 випадків на тиждень, то за минулий тиждень приріст склав 445 випадків. Переважно хворіють у школах», – зауважив посадовець.

За його словами, загалом в закладах загальної середньої освіти зараз хворіють 274 учні та 897 вчителів та працівників. Минулого тижня коронавірус діагностували в 81 учня, 192 вчителів та 29 працівників.

За тиждень у дитсадочках захворіли 58 вихователів та 8 дітей, а у вищих навчальних закладах – 24 студенти, 24 викладачі та 20 працівників.

Через таку ситуацію, як вказав Роман Примуш, частина закладів перейшла на віддалену форму навчання.

«35 закладів використовують дистанційну форму навчання, а 4 з них – переважно сільські школи – повністю на дистанційному навчанні. Ще віддалено навчаються 65 класів», – сказав чиновник.

Серед вишів 4 заклади працюють очно, з дотриманням відповідних обмежень, 16 – змішано, 11 дистанційно. З-поміж закладів профтехосвіти 9 працюють очно, 9 – змішано, 5 дистанційно

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм