“ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ” НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ: ЯК ЗНАЙТИ ТА ЯКІ ПОСЛУГИ МОЖНА ОТРИМАТИ

Статті

По всій країні розпочав діяти проект підтримки людей – “Пункти незламності”. План РФ – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. У разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, “Пункти незламності” стануть острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

В Україні запрацював сайт “Пункт незламності”. Перейшовши за посиланням, можна дізнатись, де у вашому населеному пункті працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин тощо.

На сайті доступна інтерактивна мапа, що відображає місця, де попри відсутність електроенергії передбачено наявність тепла, води, освітлення, мобільного зв’язку, інтернету, живлення для мобільних пристроїв, місця відпочинку, забезпечення мам та дітей, аптечок. Окремо позначені об’єкти з генераторами, де можна буде погрітися та підзарядити мобільні пристрої.

ДЕ ШУКАТИ “ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ”?

Такі місця будуть розташовуватися у:

  • приміщеннях ДСНС,
  • у мобільних пунктах ДСНС,
  • на залізничних вокзалах,
  • у сільських, селищних, міських радах,
  • в обласних і районних держадміністраціях,
  • у старостатах,
  • в школах і дитячих садках,
  • в інших закладах і громадських місцях.

Про найближчий “Пункт незламності” у вашому населеному пункті можна дізнатись, скориставшись картою на сайті.

СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ МОЖЕ ПРИХИСТИТИ ПУНКТ?

Це місце для короткострокового перебування від 40 до 500 осіб.

ЯК ДІЗНАТИСЯ ЧИ В ПУНКТІ Є МІСЦЯ?

Навіть, якщо ви приїдете в пункт і там буде забагато людей, чергові зроблять усе, щоб вас прийняти. Якщо ж нестача вільних місць буде гострою, то будуть залучені фахівці, які зроблять все можливе, аби кожен громадянин був забезпечений місцем у “Пункті незламності”.

ЯК ДОВГО МОЖНА ЗАЛИШАТИСЯ У ПУНКТАХ?

Часових лімітів перебування немає. Але варто давати можливість і іншим людям побути у пункті, зігрітися та отримати інші послуги.

“Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, враховуючи, які терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити. Впевнений: допомагаючи один одному, всі ми разом зможемо пройти цю зиму”, – зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Наразі підготовлено вже понад чотири тисячі таких пунктів по всій Україні, а заплановано – ще більше. Стати “Пунктом незламності” та підтримати громадян можуть усі охочі. Власники бізнесу, які мають можливість організувати у себе пункт для прихистку людей,  можуть заповнити анкету і подати заявку.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм