П‘ЯТЬ РАЙОНІВ, АЛЕ ЗІ ЗМІНАМИ: КОМІТЕТ ВРУ ПІДТРИМАВ НОВІ МЕЖІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Статті

На сьогоднішньому засіданні Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав нові межі районів Хмельницької області. Їх буде 5, як і пропонувалося, проте деякі ОТГ віднесуть до інших районів.

Попередні межі Хмельниччини


За словами голови підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою, народний депутат  від «Слуги народу» Віталія Безгіна, на голосування було винесено проєкт, який підтримує Мінрегіон та Хмельницька ОДА.

Тепер згідно із ухваленим проєктом Закупненська, Чемеровецька та Сатанівська  ОТГ увійдуть  до складу нового Дунаєвецького району.

Нові межі Хмельниччини, затверджені Комітетом ВРУ


Окремо на засіданні виступив представник Ярмолинецького району Віталій Стожик, який переконував членів Комітету включити район у межі Хмельницького замість новоствореного Дунаєвецького району. Додав, що за цю ініціативу зібрано 20 тис підписів мешканців Ярмолинеччини. Однак отримав відповідь про неможливість ухвалити жодне рішення стосовно Ярмолинецького району, оскільки воно не пройшло попередній розгляд у підкомітеті.

Віктору Стожику не вдалося переконати парламентарів приєднати Ярмолинеччину до Хмельницького району

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм