РАНО ПРОГНОЗУВАТИ, КОЛИ ХМЕЛЬНИЧЧИНА ПОКИНЕ «ЧЕРВОНУ» ЗОНУ, – СЕРГІЙ ТЮРІН

Статті

Хмельниччина продовжує перебувати в «червоній» зоні епіднебезпеки, який встановлено в області ще 9 квітня. Наразі ж зафіксовано перевищення трьох показників поширення COVID-19 і коли регіон покине найнебезпечніший рівень – прогнозувати ще рано.

Про це сьогодні, 21 квітня, під час брифінгу повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Тюрін.

Він зауважив, що на Хмельниччині й досі перевищено рівень госпіталізації «ковідних» пацієнтів (111,8 на 100 тисяч населення при нормі не більше 60 випадків), завантаженість ліжкомісць із киснем (67,5% при нормі не більше 65%), а також епідпоріг перевищено майже на 20%.

«Ситуація, попри незначне зниження захворюваності на ковід, залишається складною. Тому коли саме Хмельницька область може покинути «червону» зону – прогнозувати рано. Рішення прийматиме Державна комісія з питань ТЕБ і НС», – сказав посадовець.

Наголосив, що насамперед стабілізація ситуації залежить від відповідальності мешканців краю, і від дотримання усіх карантинних вимог, особливо на Великодні свята.

Водночас, за словами Сергія Тюріна, область підготувала звернення до Кабміну  з проханням дозволити на місцевому рівні регулювати пом’якшення щодо ведення підприємницької діяльності в умовах «червоної» зони.

Як стало відомо, сьогодні уряд ухвалив рішення про продовження  карантину.

«Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації і, відповідно, карантину»,– зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну.


Наразі, за даними ОДА, в Хмельницькій області зареєстровано 79 571 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Упродовж минуло доби виявлено 
717 нових випадків захворювання, ще у 816осіб підтверджено одужання, 25 подолян померли внаслідок ускладнень через коронавірус  (всього летальних випадків – 1 500). На лікуванні перебуває 15 976 осіб: 2 154 лікується стаціонарно, 13 822 – амбулаторно.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм