РЕЗОНАНСНЕ РІШЕННЯ: МЕШКАНЦЯ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКИЙ ПРОДАВАВ ТОВАРИ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ, ЗОБОВ’ЯЗАЛИ СПЛАТИТИ 2 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКУ

Статті

Рішенням Вінницького апеляційного суду  підтверджено правомірність винесених Головним управління ДПС у Хмельницькій області повідомлень – рішень за результатами документальної перевірки щодо приватної особи, яка не сплатила до бюджету понад 2 мільйони гривень.

Мешканець Хмельниччини, не будучи підприємцем, реалізовував товари через мережу Інтернет, відправляв їх покупцям через «Нову пошту».

«При цьому за такого роду комерцію підприємливий громадянин отримував доходи у вигляді грошових переказів на карткові рахунки, відкриті у комерційному банку, не відраховуючи жодної копійки податків», – зазначили в пресслужбі ГУ ДПС області.

Тому податкова за результатами перевірки донарахувала понад 2 мільйони гривень, а сама: податку на доходи фізичних осіб – 964 тисячі гривень, військового збору – понад 80 тисяч гривень, єдиного соціального внеску – 292 тисячі гривень, ПДВ на суму 788 тисяч гривень та 680 гривень фінансових санкцій за неподання звітності.

На сьогодні податкові повідомлення-рішення, прийняті за результатами перевірки, набрали законної сили. Податковою службою вживаються заходи до стягнення цих коштів до бюджету.

Як зазначають податківці, такий факт засвідчує, що податки мають сплачувати усі громадяни чесно, прозоро і в повному обсязі. Якщо ж певна категорія осіб ухиляється від виконання цього конституційного обов‘язку, це тягне за собою відповідальність, визначену чинним законодавством, а також необхідність сплати не лише суми податкових зобов‘язань, але й відповідних штрафів та пені до бюджету.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм