СЕРЕД ЗВІЛЬНЕНИХ НА ВЕЛИКДЕНЬ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ Є ЗАХИСНИКИ ІЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, – ОВА

Статті

Відбувся ще один великий обмін військовополоненимиЗ ворожих катівень визволено 130 українських захисників, серед них двоє — родом із Хмельниччини.

Спочатку в Хмельницькій обласній військовій адміністрації сповістили про одного визволеного нашого земляка:

Великий Великодній обмін полоненими. Він відбувався протягом останніх днів у декілька етапів. Повернули 130 наших людей, з них 1 – із Хмельниччини”.

А згодом додали:

“За уточненою інформацією, під час останнього обміну полоненими повернули 2-х людей з Хмельниччини!” 

За даними Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, звільнити з полону вдалося 92 військовослужбовця ЗСУ, 20 тероборонців, 11 нацгвардійців, троє прикордонників, по двоє представників Військово-морських сил та Державної спеціальної служби транспорту.

Усі врятовані – рядові та сержанти. Більшість з визволених воїнів захищали Україну на Бахмутському та Соледарському напрямках, а також на Запоріжжі, Херсонщині, Луганщині.

48 зі 130 звільнених оборонців вважались зниклими безвісти. Частина з урятованих мають поранення, численні контузії та втрачені кінцівки. Також звільнено з полону двох рідних братів, які воювали в районі міста Бахмут. Найстаршому зі звільнених вже виповнилося 58 років, наймолодшому – 21 рік”, – прокоментували в Координаційному штабі.

Звільнені з полону українські оборонці (фото Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм