У ЦЕНТРІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЗМІНЯТЬ ДОРОЖНІЙ РУХ (СХЕМА)

Статті

Найближчим часом в організації дорожнього руху у центральній частині міста Хмельницький будуть внесені зміни. Їх запроваджено з метою покращення умов та безпеки дорожнього руху, за погодженням із управлінням патрульної поліції в Хмельницькій області.

Про це повідомили в департаменті інфраструктури міста.

Зокрема передбачено:

відкриття двостороннього руху транспортних засобів на вулиці Пушкіна, від вулиці Героїв Майдану до Грушевського,


збільшення з 3-х до 4-х смуг руху транспортних засобів на вулиці Толстого, від вулиці Грушевського до в’їзду в військову частину,

– дозвіл виконання повороту ліворуч для транспортних засобів з 2-х смуг руху на шляхопроводі з вулиці Грушевського на вулицю Толстого (в бік мікрорайону Дубове),

зміну режиму світлофорного регулювання на перехрестях вулиці Грушевського з вулиць Толстого та Пушкіна.

«Метою впровадження таких змін в організації дорожнього руху є перерозподіл транспортних потоків, часткове розвантаження вулиць Героїв Майдану, Свободи, Європейська та Грушевського, а також покращення транспортного сполучення між центральною частиною міста і мікрорайоном Дубове», – йдеться в інформації департаменту.

Нині працівники спеціалізованої монтажно-експлуатаційної дільниці комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг виконкому Хмельницької міської ради проводять роботи із установлення відповідних дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, монтажу додаткових світлофорів та зміни режимів регулювання.

Тож комунальники просять усіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до тимчасових незручностей і бути особливо уважними під час руху на вулицях в центральній частині міста.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм