У ГРОМАДАХ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ЧЕРЕЗ МОЖЛИВІ ЗАГРОЗИ 8-9 ТРАВНЯ У ШКОЛАХ НАВЧАТИМУТЬ ДИСТАНЦІЙНО
У День памʼяті та примирення, 8 травня, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни. Через імовірність ворожих провокацій у ці “сакральні” для російських окупантів дати, в понеділок та вівторок у деяких громадах Хмельницької області внесли зміни в роботу закладів та заходів за участі дітей.
Зокрема, у Кам’янець-Подільській міській раді з посиланням на рекомендації Департаменту освіти і науки Хмельницької ОВА сповістили про дистанційне навчання у школах.
“8-9 травня – можливі провокації та загрози масових обстрілів з боку росії. Для безпеки наших дітей обласний департамент освіти і науки прийняв рішення про онлайн-навчання у школах”, – йдеться в інформації.
В коментарі для ХМ-ІНСАЙД директорка освітнього департаменту облвійськадміністрації Дарія Басюк зазначила, що дійсно рекомендували розглянути можливість роботи навчальних закладів дистанційно 8 та 9 травня. Проте остаточне рішення — за керівниками на місцях.
“Окремі громади вирішили два дні працювати дистанційно. Але деякі залишилися в очній формі навчання у ці дні, так само й заклади обласного підпорядкування, особливо там, де перебувають дітки з особливими потребами”, – сказала Басюк.
Крім того, в Летичівській селищній громаді учора анонсували на 8 травня благодійний забіг “Шаную ВОЇНІВ, біжу за ГЕРОЇВ УКРАЇНИ” для дітей старше 10 років на підтримку потреб бойового підрозділу окремого стрілецького батальйону Хмельницького обласного ТЦК та СП. А вже сьогодні інформували, що забіг серед дітей, який мав відбутися на території Летичівської дитячо-юнацької спортивної школи, перенесено на невизначений термін через “можливі провокації зі сторони ворожої РФ”.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Якщо інвалідність виникла через ушкодження від вибухонебезпечних предметів, держава передбачає одноразову компенсацію. Хто та в […]
Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]