У «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТІ» ЗАПЕВНИЛИ ПРО БЕЗПЕРЕБІЙНЕ ПОСТАЧАННЯ ГАЗУ ЗА ТИМЧАСОВОЮ ЦІНОЮ

Статті

Члени Асоціації постачальників енергоресурсів, зокрема ТОВ «Хмельницькгаз Збут», гарантують своїм клієнтам безперебійне постачання природного газу під час дії обмежень, запроваджених урядом з 1 лютого нинішнього року.

Про це йдеться в повідомленні компанії. Тут запевнили, що виконуватимуть рішення уряду, ухвалене сьогодні, 18 січня, щодо граничної ціни на газ.

«Жителі Хмельниччини можуть не хвилюватися, адже ми виконаємо рішення Кабміну з тимчасового встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за кубічний метр», – зазначили в «Хмельницькгаз Збуті».

Додали, що на жаль, уряд не врахував європейський досвід адресної допомоги вразливим категоріям населення та дзеркальної підтримки постачальників в умовах коронакризи.

«Ми переконані, що найбільш ефективним рішенням у ситуації зростання цін на газ на світових ринках було б збільшення адресних субсидій для вразливих категорій споживачів або продаж видобутого в Україні газу за пільговою ціною всім постачальникам, які працюють з населенням з обмеженням маржі цих постачальників», – ідеться в повідомленні Асоціації.

Також в компанії наголосили, що під час дії карантинних обмежень боржникам не здійснюватимуть штрафних нарахувань.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм