У Хмельницькій ОВА знову змінили наказ щодо продажу алкоголю

Статті

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій та начальник Хмельницького обласного територіального центру комплектування і соціальної підтримки Володимир Возний внесли чергові зміни до спільного наказу щодо заборони продажу алкоголю. Відтак у торговельній мережі алкоголь дозволили продавати з 10 години.

Про це йдеться в документі від 23 червня, опублікованому на сайті ОВА.

Зокрема, пункт 1 наказу викладено у новій редакції:

Заборонити до закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки на території області торгівлю алкогольними напоями (крім пива та слабоалкогольних напоїв) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів) з 21.00 до 10.00″.

Нагадаємо, на Хмельниччині з 23 квітня було заборонено продавати алкоголь з 17.00 до 10.00 (крім ресторанів), а в закладах ресторанного господарства з 21.00 до 10.00 та для споживання за межами закладу з 17.00 до 21.00. До цього майже два місяці діяла повна заборона на реалізацію спиртовмісних напоїв, крім пива і слабоалкогольних.

Водночас, під забороною залишається торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів), особам у військовій формі одягу або з наявними знаками розрізнення військових формувань, сил територіальної оборони, добровольчих формувань територіальної громади та правоохоронних органів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм