ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” ПРЕДСТАВИЛА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ СВОЮ КОМАНДУ

Статті

Партійна конференція, під час якої політична партія «Європейська Солідарність» озвучила імена своїх кандидатів в органи місцевого самоврядування, відбулася у Хмельницькому сьогодні, 19 вересня.

На заході, крім делегатів та гостей, були присутні голова політичної сили, п’ятий президент України Петро Порошенко та народний депутат України Володимир Ар’єв.

Виступаючи перед подолянами, Володимир Ар’єв зазначив:

«Впевнений, що з такою командою на Хмельниччині ми переможемо. Тому що тут – досвід і новизна. Тут фаховість і професійність. І тут, найголовніше, є розум. У нас в команді – підприємці, аграрії, освітяни, медики, люди з бездоганною репутацією і ті, які своїми вчинками і справами довели своє право представляти хмельницьку громаду в інтересах саме громади, кожного хмельничанина. І ми будемо це робити разом».

Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко говорив про проблеми та виклики, які сьогодні стоять перед українцями взагалі та мешканцями Хмельниччини зокрема.

«Європейська Солідарність» – єдина проукраїнська демократична опозиційна парламентська сила в Україні, яка має зберегти, розбудувати і розвинути державу, забезпечити збереження руху до Європи, до членства в Європейському Союзі та НАТО», – зазначив під час виступу Петро Порошенко.

На конференції висунуто кандидатів у депутати та кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів від команди «Європейської Солідарності». Саме вони на виборах 25 жовтня боротимуться за право представляти інтереси громад в органах місцевого самоврядування різних рівнів заради побудови нової, європейської держави.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм