У справі легітимності Віолети Лабазюк суд поставив остаточну «крапку»

Статті

Хмельницький окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову депутатки обласної ради від політсили «Слуга народу» Оксани Бочкарьової щодо визнання незаконними рішень лічильної комісії і першої сесії облради про обрання головою Віолети Лабазюк.

Про це свідчить рішення суду (головуючий-суддя Д.Божук), ухвалене учора, 14 січня 2021 року.

Зокрема зазначається, що суд не встановив свавільності у діях лічильної комісії під час підрахунку голосів за кандидатуру на посаду голови обласної ради, натомість погодився із тим, що це рішення «було збалансованим та пропорційним, прийнятим з урахуванням інтересів усіх суб’єктів виборчого процесу».

Нагадаємо, раніше ухвалами Хмельницького окружного адміністративного суду скасовані попередні судові ухвали за аналогічними заявами депутатів облради Вадима Лозового, представника партії «За конкретні справи», та Олександра Розізнаного (ВО «Батьківщина») про забезпечення позову щодо зупинення дії рішення обласної ради від 07 грудня 2020 року № 4-1/2020 «Про обрання голови Хмельницької обласної ради».

У свою чергу, Віолета Лабазюк назвала судові справи щодо оскарження її легітимності «політичним тиском» через анонсований нею аудит діяльності усіх комунальних закладів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм