Важкоатлетка з Хмельницького стала першою в історії України абсолютною чемпіонкою світу

Статті

Вихованка Хмельницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Аліна Марущак стала першою українкою, яка здобула абсолютне чемпіонство у важкій атлетиці.

Днями на Чемпіонаті світу з цього виду спорту у Ташкенті (Узбекистан) вона виграла три золоті медалі: в ривку (113 кг), поштовху (135 кг) та двоборстві (248 кг) у неолімпійській ваговій категорії до 81 кілограмів.

Нашу землячку із перемогою вітала влада Хмельниччини.

«Ви перша жінка в історії України, яка стала абсолютною чемпіонкою світу. Без перебільшень, ви є прикладом для наслідування молодому поколінню, адже у такому юному віці, 24 роки, вибороти першість для нашої країни – це неабиякий показник наполегливості, цілеспрямованості та професіоналізму», – підкреслив голова ОДА Сергій Гамалій, вручаючи спортсменці та її тренеру відзнаки й цінні подарунки.

Привітав Аліну Марущак і міський голова Олександр Симчишин. Він вручив дівчині сертифікат на 30 тисяч гривень та на земельну ділянку у Південно-Західному мікрорайоні Хмельницького. Грошову винагороду отримав і її тренер Володимир Болгарин. Крім того, як зазначив мер міста, обоє наступного року будуть отримувати місячні стипендії міського голови.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм