«ВЕЛИКЕ ПЕРЕВТІЛЕННЯ»: У КРАСИЛОВІ ВІДКРИЛИ СПОРТИВНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Статті

Сучасний спортивно-реабілітаційний центр з басейнами та багатофункціональними залами відкрили у місті Красилів Хмельницького району. На церемонію відкриття завітали  міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, народні депутати, представники обласної та місцевої влади, мешканці громади.

За словами Красилівського міського голови Ніли Островської, спортивно-реабілітаційний центр звели на місці старої котельні. Потреба в ній відпала, коли мешканці почали переходити на індивідуальне опалення. А оскільки тут уже були підведені всі комунікації, та й саме приміщення в центрі міста, вирішили його реконструювати під важливий об’єкт.

Тож чотири роки тому проєкт центру відібрав Мінрегіон. Для його включення в програму «Велике будівництво» та належної реалізації, як зауважив Сергій Гамалій, були задіяні всі сили. Загальна вартість проєкту становила 52 мільйони гривень. З них 30,1 мільйона виділено з державного фонду регіонального розвитку, 10,4 мільйона профінансовано за рахунок субвенції з держбюджету, а решту – дав бюджет громади.

Центр розрахований, насамперед, на відвідувачів з особливими потребами. У ньому будуть навчати плаванню, а також проводити реабілітацію дітей з інвалідністю.

Є тут і кабінет для реабілітації учасників бойових дій. Встановили сучасне обладнання для занять будь-яких вікових категорій та фізичного навантаження. Почали підбирати кваліфікований персонал. Також підрядники подбали про доступність приміщень для маломобільних груп населення.

Кажуть, скористатися послугами центру зможуть усі охочі. Детальніше про це – у сюжеті: 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм