Встановлено імена обранців до Хмельницької районної ради (СПИСОК)

Статті

Хмельницька районна територіальна виборча комісія встановила результати виборів депутатів Хмельницької районної ради.

Про це свідчить опублікований ТВК протокол.

Інтереси мешканців району, згідно з новим адміністративно-територіальним поділом,представлятимуть 64 обранці від 7-ми політичних сил.

У районній раді мандати отримають:

  • «Команда Симчишина» — 18 депутатів
  • «За майбутнє» — 11
  • «Слуга народу» – 9
  • «За конкретні справи» – 8
  • ВО «Батьківщина» – 7
  • «Європейська солідарність» – 7
  • «Опозиційна платформа – За життя» – 4.

Водночас, у списках є два народні депутати — Олександр Герега та Віктор Бондар, які відповідно до законодаство мають обрати: залишатися з мандатом у Верховній Раді чи в районній.

«КОМАНДА СИМЧИШИНА»:

  • Панчук Анатолій Анатолійович — завідувач сектору з питань запобігання корупції апарату виконавчого комітету Хмельницької міської ради,
  • Лещишина Олена Валеріївна —  начальник відділу організаційного та кадрового забезпечення виконавчого апарату Хмельницької обласної ради,
  • Ясенко Володимир Васильович — не працює,
  • Литвинюк Микола Миколайович — фізична особа — підприємець,
  • Ваврищук Микола Васильович — заступник директора ХКП «Спецкомунтранс»,
  • Герега Ігор Леонідович — фізична особа — підприємець,
  • Гарбузюк Валерій Валерійович — директор Хмельницької міської лікарні,
  • Ковальчук Олена Вікторівна — директор ПП «Демарго»,
  • Присяжнюк Віталій Володимирович — директор КП «Чайка» Хмельницької міської ради,
  • Болотнікова Олена Олександрівна — не працює,
  • Цимбалюк Богдан Сергійович — фізична особа — підприємець,
  • Герасимчук Леся Олександрівна — директорка КУ «Агенція розвитку Хмельницького»,
  • Думановська Ірина Леонідівна — не працює,
  • Кулик Тетяна Михайлівна — фізична особа — підприємець,
  • Базилюк Валентина Андріївна — не працює,
  • Бортник Сергій Сергійович — керівник СКП «Хмельницька міська ритуальна служба»,
  • Чорнієвич Олександр Богданович — директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради,
  • Єфанов Юрій Павлович — фізична особа — підприємець.

«ЗА МАЙБУТНЄ»:

  • Бондар Віктор Васильович — народний депутат України,
  • Стрілецька Людмила Володимирівна — фізична особа — підприємець,
  • Сова Тетяна Володимирівна — заступник директора ПБП «Основа»,
  • Петринюк Андрій Васильович — голова Теофіпольської районної ради,
  • Молдован Віктор Григорович — директор Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України,
  • Рожков Олег Миколайович — командир військової частини А0598,
  • Лабазюк Петро Петрович — директор приватного підприємства «Аграрна компанія 2004»,
  • Горобець Михайло Володимирович — не працює,
  • Мельник Юрій Володимирович — голова Хмельницької районної ради,
  • Ящук Віктор Володимирович — заступник голови Віньковецької районної ради,
  • Костюк Олександр Олександрович — головний лікар КНП «Хмельницька ЦРЛ».

«СЛУГА НАРОДУ»:

  • Богачук Володимир Якович — голова громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради,
  • Грачук Юрій Дмитрович — директор ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»,
  • Тарашевська Вероніка Олександрівна — головний лікар КНП «ЦПМСД Чорноострівської селищної ради»,
  • Киричинська Алла Володимирівна — директор Городоцького районного центру соціальних служб,
  • Вавринчук Сергій Михайлович — фізична особа — підприємець,
  • Снігур Володимир Іванович — начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Красилівської РДА,
  • Демчишен Максим Михайлович — менеджер з логістики підприємства «СТЛ»,
  • Зозуля Тарас Сергійович — юрист ТОВ «Волочиськ-Агро»,
  • Кузьмін Петро Петрович — директор ТОВ «Рембуд-транс».

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»:

  • Герега Олександр Володимирович — народний депутат України,
  • Демків Олексій Михайлович — керівник ТОВ «Лотівка Еліт»,
  • Рогатюк Валентина Олександрівна — директор Центру національного виховання учнівської молоді,
  • Антошкова Наталія Анатоліївна — проректор з науково-педагогічної роботи, зв’язків з виробництвом та маркетингу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту,
  • Бандирський Віталій Анатолійович — заступник директора Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості,
  • Лебединська Алла Вікторівна — директор приватного підприємства «Добрий хліб»,
  • Матвєйцева Олена Тадеушівна — менеджер соціальних мереж ТОВ «Епіцентр К»,
  • Воротний Олександр Аркадійович — виконавчий директор ТОВ «Агрохолдинг 2012».

«БАТЬКІВЩИНА»:

  • Лесков Валерій Олександрович — депутат Хмельницької обласної ради,
  • Лукашук Андрій Олегович — заступник директора виробничо-комерційного підприємства «Явір-Інвест»,
  • Кізляр Олександр Олександрович — фізична особа — підприємець,
  • Репчонок Галина Вікторівна — фізична особа — підприємець,
  • Лакуста Андрій Михайлович — начальник управління інвестиційної та дорадчої діяльності департаменту промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької ОДА,
  • Бойко Михайло Дмитрович — перший заступник генерального директора ТОВ «Агрохолдинг 2012»,
  • Мельничук Ігор Олегович — заступник директора ТОВ «Промедіагрупп».

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»:

  • Прокопов Олександр Вікторович – фізична особа — підприємець,
  • Пухкий Володимир Михайлович — директор ТОВ «Автопілот»,
  • Томчук Олег Борисович — виконавчий директор ТОВ «Дубівські кошики»,
  • Зданевич Лариса Іванівна — керуюча Адвокатського бюро Лариси Зданевич,
  • Поліщук Дмитро Анатолійович — завідувач відділу з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради,
  • Попов Олександр Васильович — фізична особа — підприємець,
  • Василишин Віктор Сергійович — директор приватного підприємства «Буделектро-Прогрес».

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»:

  • Довбуш Віктор Володимирович — керівник секретаріату Хмельницької регіональної організації партії «Опозиційна платформа — За життя»,
  • Севастьянова Світлана Петрівна — заступник директора ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза»,
  • Лопес Володимир Францискович — начальник управління скрапленого газу Хмельницької області ДП «Пропан»,
  • Мельник Дмитро Лукіч — водій сідельного тягача транспортної компанії «HegelmannTransportePoznan».

Нагадаємо, оприлюднено список депутатів Хмельницької обласної ради.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм