ЗА НЕНОСІННЯ МАСОК ПОЛІЦЕЙСЬКІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ СКЛАЛИ НА ГРОМАДЯН 238 ПОСТАНОВ

Статті

Уже впродовж тижня на території України діють зміни до адміністративного законодавства щодо притягнення до відповідальності громадян за неносіння масок в громадських приміщеннях і транспорті.

За цей період правоохоронцями Хмельниччини на таких порушників складено 238 постанов за ч.2 ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це для «ХМ-ІНСАЙД» повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУ НП в Хмельницькій області Тарас Гуменюк.


За його словами, в рейдових групах задіяно близько 380 правоохоронців. Під час карантину вихідного дня за суботу та неділю, 14 і 15 листопада, поліцейськими припинено функціонування 20 закладів (харчування, торгівлі, розважальних), на порушників складено 77 протоколів за ч.1 ст.44-3 КУпАП.

А у вихідні 21 та 22 листопада припинено функціонування удвічі більше закладів.

«За ці вихідні дні рейдовими групами з числа працівників поліції на території Хмельницької області і міста Хмельницький проведено відпрацювання 1242 суб’єктів господарювання. Припинено функціонування 43 закладів, здебільшого в обласному центрі. Складено 53 адмінпротоколи ч.1 ст.44-3 КУпАП і стільки ж – на громадян за неносіння масок», – розповів Тарас Гуменюк.

Додав, якщо людина адекватно реагуватиме на зауваження працівника поліції одягнути маску, то це обмежиться усним зауваженням. У разі ж відмови виконувати законну вимогу поліцейського, на громадянина-порушника виноситься постанова.

Загалом з початку дії карантинних заходів правоохоронці Хмельниччини склали 2390 адміністративних протоколів за ч.1 ст. 44-3 КУпАП, що передбачає штраф від 17 до 34 тисяч гривень. Санкція частити 2 цієї статті передбачає накладення на громадян стягнення у виді штрафу від 170 до 255 гривень на місці.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм