Чергове житло оплатила держава особі з Нетішина, яка не знала батьківського піклування (ФОТО)

Суспільство

Уже шестеро нетішинців із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають власні помешкання за рахунок коштів державної субвенції, виділених торік на такі цілі. Щоправда, більшість із них виявили бажання придбати житло в сусідній області.

За інформацією служби у справах дітей Нетішинської міськради, днями відповідна комісія надала дозвіл на перерахування коштів зі спецрахунку особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, за договором купівлі-продажу за рахунок грошової компенсації.

Особою із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, була придбана квартира загальною площею 31,5 квадратного метра та житловою площею 17,3 квадратного метра у селі Оженин Рівненського району. Розмір грошової компенсації становить 418 841 гривню” , – зазначили у виконкомі.

Там зауважили, що це вже шосте житло, куплене за рахунок субвенції 2021 року. Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, у минулому році для забезпечення власним житлом 9 осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку Нетішинської міської ради, держава виділила з бюджету понад 2 680 000 гривень.

Нагадаємо, раніше влада Нетішина показала квартиру та будинок на Рівненщині, придбані за кошти державної субвенції особам із числа місцевих дітей-сиріт.

Додамо, що виділення грошової компенсації на житло особам від 16 до 35 років і старше з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування передбачене постановою Кабміну від 26 травня 2021 року. Її розмір залежить від вікової категорії. Загалом Хмельницькій області на ці потреби держава торік виділила 28 700 000 гривень. Помешканням мали забезпечити 78 таких осіб. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм