Гамалій проінспектував ремонт дороги, яка веде до історичної перлини в Маліївцях

Інфраструктура


Ділянка дороги загального користування місцевого значення Міцівці — Морозів км 2+900 — км 10+200 є надзвичайно важливою для розвитку туристичної інфраструктури Хмельниччини. Адже веде до села Маліївці, де розташована одна з історичних перлин краю – садиба графа Орловського з палацом 18 століття, чудовим парком та штучним водоспадом. Учора, 9 вересня, голова ОДА Сергій Гамалій особисто проіспектував тут хід ремонтних робіт.

Під’їзд до села Маліївці вдалося включити до переліку доріг місцевого значення, що будуть відремонтовані за рахунок субвенції з державного бюджету, завдяки спільній підтримці ОДА, Укравтодору, всіх органів влади.

За виконання ремонтних робіт, як повідомляють в ОДА, відповідає підрядна організація ТОВ «СТЛ+М». Загальна протяжність запланованого ремонту дороги становить 7,3 кілометра, а вартість – більше 41 мільйона гривень.

Підготовчі роботи розпочалися на початку вересня, наразі підрядник активно працює у дві зміни – вдень і вночі. На сьогодні уже завершені роботи з корчування середнього чагарника, холодне фрезерування асфальтобетонного покриття фрезою – майже 17 тисяч «квадратів», грейдерування з додаванням нового матеріалу.

«Загалом на цій ділянці планується ремонт та влаштування 36 метрів труб, улаштування 2,4 кілометра водоскидних споруд та 81 метр повздовжніх дренажів. А ще дорожній одяг посилять щебенево-піщаною сумішшю, верхній шар покриття матиме товщину 5 сантиметрів. Також будуть кишені для зупинки автобусів, 2 посадкових майданчики, доріжки, тротуари, бар’єрна огорожа», – йдеться в інформації ОДА.

За словами Сергія Гамалія, відновлення цього шляху важливе не лише для жителів краю, а й для туристів з усіх куточків країни та світу. Бо ж популяризація Хмельниччини і перетворення її визначних пам’яток в туристичні магніти повинне супроводжуватись розвиненою дорожньою інфраструктури із комфортними умовами доїзду до них.

Нагадаємо, донедавна у Маліївцях розташовувався дитячий санаторій, але цьогоріч тут було створено Малієвецький обласний історико-культурний музей.

(Фото пресслужби Хмельницької ОДА) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм