Іноземці вражені хоробрістю танкістів із Хмельниччини

Суспільство

Відважністю бійців 3-ї окремої танкової бригади, добре знаних на Хмельниччині й усій Україні, тепер вражені в багатьох інших країнах. Іноземці захоплюються мужністю наших танкістів, які “борються серцем, але також використовують свій розум і тактику”. Люди з різних континентів висловлюють сподівання, що Україна переможе і швидко відродиться.

Нещодавно про молодих офіцерів і бійців 3-ї ОТБр зняли сюжет на “Радіо Свобода”, підготовлений за сприяння пресслужби підрозділу. Тут показали захисників, багатьом із яких не більше 30 років, але вони вже мають досвід війни. На їхньому рахунку – успішні бої, спалена російська бронетехніка. Вони тримають Слов’янський, Харківський та інші напрямки наступу агресора.

Наприклад, про 21-річного бригадира Віталія Тимощука, який врятував життя побратима і “затрофеїв” ворожу техніку. Про лейтенанта Назара Вернигору, який у 21 рік вже командує танковою ротою. Екіпаж його танку Т-73 став героєм вражаючого відео, де атакує цілу колону рашистської техніки на Чернігівщині, знищивши три БТРа і танк окупантів.

Разом із молодими танкістами воює й головний сержант танкового батальйону Валерій Жуковський з Хмельниччини, про якого писав ХМ-ІНСАЙД. Він розповів про “віджату” у ворога сучасну техніку та власну трагедію, пов’язану із війною.

Також ми писали про хоробру молоду військову лікарку Тетяну Гайдамашко, котра пов`язала свою долю з 3-ю ОТБр. Подолянка вже має президентську нагороду.

На сторінці у Facebook танкісти постійно виставляють невеликі відео про свої перемоги над окупантами і бойові будні. Англомовна версія сюжету розлетілася світом. Іноземці в коментарях не перестають захоплюватися нашими героїчними воїнам. Ось, що вони пишуть:

«Уявіть собі 20 років і командира танкового загону. Коли мені було 20, я був дитиною порівняно з цими чоловіками. Салют».

«Стійкість, хоробрість та єдність народу в Україні надихають серця багатьох. У цьому натхненні сила».

«Неймовірний героїзм і відвага. Я Вас шанобливо вітаю. Тримайтеся».

«Танкісти хоробрі як ніхто. Знімаю капелюх перед вами, хлопці».

«Вітаю вас усіх. Як колишній командир бронетехніки, слова «танки ніщо без людей в них» стовідсотково точні. Екіпажі танків – це сім’я, а хороший екіпаж з видатним навідником, блискучим водієм та розумним командиром – смертельна зброя. На відміну від росіян, ці молоді екіпажі борються серцем, але також використовують свій розум і тактику. Храни вас Бог, хлопці, щоб ви продовжували стріляти прямо і перетворювати російські танки на металобрухт. Слава Україні».

«Український народ не перестає мене дивувати. Який чудовий народ у багатьох сенсах. Я відчуваю натхнення від них, як ніхто інший. Перемога вже є, і вона теж буде в кінці кінців ВАША. Я впевнений в цьому. Героям слава!»

«Такий чудовий набір особистих історій бойових героїв вільного світу. Дякую, що розповіли!»

«Цей останній хлопець, чоловіче, ти міг відчути біль у його душі. Сподіваюся, він дійде до дня перемоги. Сподіваюся, що всі ці хлопці дійдуть».

«Я завжди казав, що важко перемогти іншу країну, тому що люди будуть боротися за справу, яка є більшою за будь-який амбітний план. Бог з вами, хлопці. Пуерто-Ріко підтримує народ України».

«Я дуже поважаю українців, вони справді одні з найдивовижніших людей».

«Люблю українських воїнів… лютих, сміливих, розумних. Вони переможуть!»

«Велика любов до України та всіх прихильників України зі Сполучених Штатів».

«Танки танковим командирам України! Чудова робота, і ми молимося за вас. Україна виграє цю «спецвійськову операцію». З любов’ю та миром із США!»

«Терпіння, герої. Попереду можуть бути важкі часи, але ви витримаєте і звільните свою стародавню землю від зла, яке наважилося кинути вам виклик! Слава Україні»

«Я сподіваюся, що якомога більше українських бійців доживуть до того, як Росія покине їхню країну. Сподіваюся, після реконструкції вийде Україна 1-го світу».

«Західним виробникам зброї потрібно нарощувати виробництво, а не завищувати ціни своїм урядам, щоб допомога надходила Україні швидше. Якби це були ваші сини, ви б хотіли».

«Такі дивовижні українські військові. Дякую за цю презентацію. Більше, якби це було б дивовижно! Вони носять свої серця на рукавах. Такі почесні люди. Я плачу за ними, оскільки вони так сильно страждають, і я не в країні, яка піддається бомбардуванням, ґвалтуванням і тортурам. Мої щомісячні пожертви продовжуються в Україну… Українські військові розумні. Вони стратегічні. Вони мають цілеспрямовану мету. Ми повинні продовжувати підтримувати цих людей протягом усього цього жахливого вторгнення з Росії. Росія, ГЕТЬ ІДИ додому! Мільйони з нас не цікавляться тим, хто ви і що представляєте. Слава Україні зі Східної Канади».

«Абсолютно приголомшена їхньою хоробрістю. Слава Україні! Смерть оркам!»

(Фото скріншот з відео про 3-тю ОТБр)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм