Із Хмельниччини пів сотні нелегальних мігрантів примусово відправлять до країн походження

Суспільство

У Хмельницькій області підсумували результати проведення загальнодержавних заходів під умовною назвою «Мігрант», які тривали з 25 серпня по 1 жовтня.

Їх метою є запобігання та протидія нелегальній міграції, а також іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, притягнення винних до відповідальності.

Відтак, за інформацією Управління  ДМС в Хмельницькій області, впродовж місяця працівники міграційноі служби спільно з правоохоронцями  перевіряли місця можливого перебування іноземних громадян та осіб без громадянства: речові та продовольчі ринки, гуртожитки, заклади громадського харчування, розважальні заклади тощо.

«Виявлено 89 порушників міграційного законодавства,  яких притягнуто до адміністративної відповідальності. Накладено штрафів на суму близько 153 тисяч гривень, з них до державного бюджету вже сплачено 126 тисяч»,- мовиться в інформації відомства.

Крім цього, працівники УДМС ухвалили 46 рішень про примусове повернення та 5 рішень про примусове видворення мігрантів. Терміном на 3 роки заборонено в’їзд в Україну 23-м іноземцям, ще 7 іноземців не матимуть права ступити на територію нашої держави впродовж 5 років.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм