Мер Славути заступився за медиків, яких «образив» мер Нетішина

Здоров‘я

Мешканців Нетішина, хворих на коронавірус, відтепер лікуватимуть не в сусідньому медзакладі, а в місцевій лікарні. Відповідне роз­по­ряд­ження, яким дозволено прий­ма­ти та лікува­ти у ста­ці­она­рі хво­рих на ко­ро­на­ві­рус жи­те­лів гро­ма­ди, отримала міська рада. Цією новиною на своїй сторінці сьогодні, 6 жовтня, поділився мер Нетішина Олександр Супрунюк. Проте його допис викликав обурливу реакцію очільника Славути.

Раніше усіх пацієнтів з Нетішина, в яких було виявлено COVID-19 і вони потребували госпіталізації, відвозили до Славутської лікарні.

«Неодноразово звертались до мене нетішинці, що захворіли на Ковід-19 і лікуються у стаціонарі в Славутській ЦРЛ, з проханням забрати їх в Нетішин, бо там холодно і, за їх словами, умови жахливі. На жаль, але це вирішує не Нетішин, а МОЗ. Особисто я і директор СМСЧ Пословський В.Н. неодноразово звертались в різні інстанції… Адже це абсурд, коли ми маємо ПЛР-лабораторію, кисневу станцію, а головне – теплі приміщення, всі зручності та всі санітарні умови, а лікувати заборонено», – написав Олександр Супрунюк.

Додав, що сьогодні надійшло розпорядження, яке дозволяє СМСЧ Нетішина приймати та лікувати хворих на коронавірус в стаціонарі.

Невдовзі на своїй сторінці у Facebook на цей допис відреагував Славутський міський голова Василь Сидор.

«Прикро, що посадова особа такого рівня дозволяє собі ображати представників однієї з найпочесніших професій – лікарів та публічно проявляє неприязнь до громади-сусіда і її медичного закладу. Олександр Супрунюк, ваше останнє повідомлення щодо нібито жахливих умов у Славутській міській лікарні викликало хвилю обурення серед славутчан», – написав Василь Сидор.

За його словами, Славутська міська лікарня є опорним закладом у лікуванні коронавірусних хворих та одним із найкращих у Хмельницькій області за медичним потенціалом. Нагадав він і про мобільний шпиталь ДСНС , розгорнутий у квітні саме на території цієї лікарні.

«Славутські медики впродовж усього періоду карантину, не шкодуючи власного життя та здоров’я, надавали й надають допомогу хворим на коронавірус, поміж яких проліковано 26 жителів міста Нетішин. Ніхто не постраждав через проблеми із забезпеченням закладу киснем, лікарськими засобами, харчуванням тощо», – наголосив очільник Славутської громади.

Зауважив, що хоч наявність у місті [Нетішин] атомної електростанції звільняє від зайвих турбот щодо забезпечення теплом, зокрема медичних закладів, а відтак й «газових баталій», попри це в Славуті намагаються долати усі виклики в галузі медицини. Додав, що Славутська міська лікарня й надалі відкрита для усіх громадян, у тому числі й нетішинців.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook