На Хмельниччині до цифрової платформи підключать 60 шкіл

Освіта

Аби об’єднати усіх учасників навчального процесу – вчителів, учнів, батьків – створено цифрову платформу «HUMAN Школа». Днями її презентували на Хмельниччині. 60 шкіл громад області братимуть участь в цьому проєкті.

Цифровізація шкіл реалізовується в рамках регіональної програми  «Цифрова трансформація Хмельниччини» на 2021 – 2023 роки.  Для участі у проєкті було обрано 60 шкіл зі всіх громад області, які відзначилися ініціативністю та використанням сучасних електронних платформ.

Після успішного запуску цієї системи в обраних школах, до неї залучатимуть всі заклади повної середньої освіти Хмельниччини.

За словами заступника голови Хмельницької ОДА Володимира Юр’єва, в рамках обласної програми з цифровізації було виділено 2,3 мільйона гривень. «Цифровий» радник очільника облдержадміністрації Євгеній Липовенко зазначив, що система була обрана в результаті відкритих торгів на Prozzoro.

«Ми комплексно проаналізували потреби освітян і взяли на себе ініціативу, щоб у школах Хмельницької області система дистанційного та змішаного навчання була однією із перших в Україні», – розповів Євгеній Липовенко.

Система охоплює всіх учасників освітнього процесу, забезпечуючи їх окремими кабінетами для кожної ролі: адміністратор, вчитель (класний керівник, вчитель-предметник), учень, батьки.

Вона дає можливість створювати онлайнуроки, вести е-журнал та е-щоденник, проводити контроль знань за допомогою тестування, спілкуватися у внутрішньошкільний мережі, видавати та здавати домашні завдання тощо. За допомогою системи батьки та учні зможуть відстежувати оцінки, а управління освіти – позитивну динаміку навчання та впливати на неї.

Зауважимо, що платформа розпочала функціонувати з 2018 року. За цей час до системи було приєднано понад 1800 комунальних та приватних навчальних закладів зі всієї України.

Раніше на Хмельниччині комп’ютеризували бібліотеки. Для підвищення цифровізації 14 громад області отримають мільйонні сертифікати. А педагогам Хмельниччини для дистанційного навчання закуплять ноутбуки на 32 мільйони гривень. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм