На Хмельниччині працює уже 8 пунктів вакцинації проти COVID-19

Здоров‘я

Відсьогодні, 22 березня, на Хмельниччині працює уже 8 пунктів вакцинації проти COVID-19 та 13 мобільних бригад. Всього в області заплановано запустити 63 постійних пункти, а загалом по Україні – 565.

За інформацією облдержадміністрації, до кампанії імунопрофілактики будуть долучені нові цільові групи з 2-го етапу Дорожньої карти з вакцинації від COVID-19. Протягом цього етапу передбачено вакцинувати близько 70 тисяч працівників первинної медицини по Україні. Найпершими щепитимуть працівників «первинки», зокрема сімейних лікарів та їхніх помічників.

«Стаціонарні пункти щеплення будуть працювати в закладах охорони здоров’я. Для організації безпечного вакцинування ці кабінети щеплень обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю та забезпечені необхідною кількістю доз вакцини. Медики, які в них працюватимуть, пройшли відповідне навчання.», – зазначили в ОДА.

З 29 березня для вакцинації будуть відкриті по Україні  ще понад 2500 пунктів щеплення, що розпочнуть свою роботу в разі надходження нової партії вакцин. З моменту надходження нової партії вакцин розпочнеться запис на вакцинацію людей віком від 80 років, яких також передбачено вакцинувати в 2 етапі Дорожньої карти.

Також з 29 березня запланована вакцинація людей віком від 80 років, які попередньо записалися до листа очікування в додатку «Дія» або через контакт-центр МОЗ  0 800 60 20 19.

Нагадаємо, що записатися до списку очікування на вакцинацію людям із пріоритетних груп можна за допомогою застосунку чи порталу «Дія» або через контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19. Люди старші за 80 років вже можуть записатися на вакцинацію через сімейних лікарів.

Усі щеплення проти COVID-19 є добровільними й безоплатними.

Нагадаємо, область отримала 18300 доз вакцини виробництва Oxford/AstraZeneca, розрахованих на 9150 осіб. Наразі на Хмельниччині імунізовано понад 3 тисячі осіб.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм