На залишкові дози вакцини записалися вже 60 мешканців Хмельниччини

Здоров‘я

У Хмельницькій області відкрито електронний запис на залишкові дози вакцини проти COVID-19. Станом на 16 березня цією послугою скористались уже 60 осіб.

Про це напередодні повідомила керівниця Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОДА Інна Михайлова.

За її словами, заявки надійшли від мешканців Білогірщини, Дунаєвеччини, Красилівщини, села Западинці, міст Кам’янець-Подільський, Славута, Хмельницький та Шепетівка.

«Дані зареєстрованих осіб автоматично надходять до центру ПМСД, що здійснюють вакцинацію. При появі можливості скористатись цією послугою до учасника вакцинації зателефонують щодо порядку отримання вакцини. Необхідність використання залишкових доз вакцини зумовлена плином строку її придатності та з метою раціонального застосування дороговартісних препаратів», – зазначила посадовиця.

Зауважимо, відповідно до наказу МОЗ України від 11.03.2021 № 443,  з метою недопущення утилізації залишкових доз вакцини, окремі категорії громадян можуть записатися на залишкові дози вакцини проти COVID-19. Відтак, офіційно дозволили щеплювати громадських діячів, лідерів думок, публічних осіб, представників мистецьких кіл.

На Хмельниччині бажаючі на власному прикладі підтримати вакцинальну кампанію проти коронавірусу можуть записатися, заповнивши форму за посиланням: https://forms.gle/ocvX8so4t3eenKCMA

При цьому щеплення відбувається добровільно і з використанням виключно залишкових доз вакцини, якщо такі є наприкінці дня.

Нагадаємо, у Хмельницькому чиновник і колишній народний депутат публічно скористалися залишками вакцини від COVID-19. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм