Податківці Хмельниччини вилучили тіньову продукцію на 4,5 млн грн

Економіка

Загальна вартість вилученого упродовж  першого кварталу 2021 року  податківцями з тіньового обігу алкогольного та тютюнового фальсифікату становить понад 4.5 мільйона гривень

Про це повідомили в ГУ ДПС у Хмельницькій області.

У переліку вилученого фальсифікату та контрафакту – тютюнові вироби без марок акцизного податку, відомих торгових марок Compliment, Мінськ, Marvel, Focus, Palermo та інші вартістю понад 3 мільйони гривень, а також  алкогольні напої, оцінені в мільйон гривень.

Крім того, податківцями зафіксовано 17 фактів реалізації алкогольних та тютюнових виробів з ознаками підробки марок акцизного податку на загальну суму 445 тисяч гривень.

«Ця продукція реалізовувалась на території міста Хмельницького та Хмельницької області через торговельні точки на місцевих ринках і за допомогою додатків обміну миттєвих повідомлень (Viber, Telegram, WatsApp та ін.)», – йдеться в інформації ДПС.

Фахівці податкової служби встановили 8 випадків реалізації алкогольних та тютюнових виробів без отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі на загальну суму 136 тисяч гривень.  

«Проведеними заходами з протидії незаконній реалізації алкогольних напоїв через мережу «Інтернет» під брендами Smirnoff, Absolut, Jelzin, Finlandia, Finland Nordic Berries, Finland Lime, встановлено факти здійснення торгівлі без наявності будь-яких дозвільних документів. За висновком експертного дослідження НДЕКЦ МВС, надана на дослідження рідина є водно-спиртовою сумішшю із завищеним вмістом сивушних масел та естерів і не відповідає вимогам діючого державного стандарту України – ДСТУ», – розповіли податківці.

За результатами проведених заходів матеріали перевірок спрямовано до Головних управлінь ДФС у Вінницькій, Київській, Львівській, Черкаській та Хмельницькій областях.  За виявленими фактами розпочато кримінальні провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України.

Головне управління ДПС в області просить небайдужих громадян повідомляти про встановлені факти незаконної торгівлі та бути обачними у виборі товару, користуватися послугами легального суб’єкта підприємницької діяльності. Адже від цього залежить життя і здоров’я споживачів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм