Працівникам 20-ти підприємств Хмельниччини заборгували багатомільйонну зарплату

Економіка

На семи підприємствах Хмельниччини цьогоріч вдалось повністю ліквідувати борги в сумі 4,7 мільйона гривень. Але працівникам ще двадцяти підприємств винні понад 21 мільйон гривень. І борги продовжують зростати.

Такі цифри озвучили в Хмельницькій ОДА під час засідання «зарплатної» комісії.

За словами першого заступника голови ОДА Сергія Тюріна, попереднє засідання дало результат і окремі керівники розрахувалися з працівниками, а саме:
КП «ВІДРОДЖЕННЯ» Староушицької селищної ради – заборгованість у сумі 102,5 тисячі гривень погашена в повному обсязі;
КП «Комунальник – 2011» Ярмолинецька СТГ – 194,1 тисячі гривень боргу погашено повністю;
КП Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» – заборгованість зменшилася на 405 тисяч гривень (ще залишається 1,9 мільйона).

Попри це, як зауважив посадовець, погіршилась ситуація із виплатою зарплати на ДП «Нігинський кар’єр» (Кам’янець-Подільський район), де борг за останній місяць зріс на більш як 1,6 мільйона гривень (наразі становить понад 7,8 мільйона).

Також на КП «Кам’янець-Подільська міська друкарня», яку нещодавно визнали збитковою і вирішили ліквідувати, заборгованість зросла на 25,5 тисячі і вже сягнула 167,5 тисячі гривень.

«Станом на сьогодні залишається заборгованість із заробітної плати на 20-ти підприємствах: це 19 економічно активних – борг 19,5 мільйона, та одне  підприємство-банкрут – 1,7 мільйона гривень», – констатував Сергій Тюрін.

Додав, що на десяти підприємствах виконується графік погашення боргів, а з рештою керівників робота триває.

Нагадаємо, за рік середня зарплата на Хмельниччині зросла на третину. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм