Серцево-судинний центр на Хмельниччині отримав допомогу зі штату Юта

Здоров‘я

Продовженням співпраці з іноземними благодійними організаціями, за результатом поїздки делегації Хмельниччини до США, стало чергове надходження гуманітарного вантажу. Цього разу допомогу від американського штату Юта отримав Хмельницький обласний серцево-судинний центр.

Вантаж, як зауважили в обласній раді, направляється до Центру видачі гуманітарної допомоги, в якому надається підтримка внутрішньо-переміщеним особам. Також необхідна допомога спрямовується захисникам та комунальним закладам охорони здоров’я Хмельниччини.

Днями зі штабу обласної ради для потреб обласного серцево-судинного центру передано 15 функціональних ліжок, які надійшли на умовах співпраці з американською благодійною організацією “August Mission”. Отримали медики й 30 коробок зі стерильними ангіографічними наборами, які надійшли від німецького благодійного фонду “Ukraine Help Now” для здійснення оперативних втручань з коронарографії та стентування.

У період війни зросла серцево-судинна захворюваність, тому у закладі збільшилася і кількість відвідувачів поліклініки, і число пацієнтів, які потрапляють на лікування до стаціонарних відділень. Про це повідомила заступниця директора серцево-судинного центру Тетяна Полончук. Також тут регулярно приймають переселенців. Тож заклад потребує необхідного медичного обладнання, ліків та інших виробів медичного призначення.

Нагадаємо, улітку із робочою гуманітарною поїздкою в штаті Юта (США) побували голова обласної ради Віолета Лабазюк спільно з депутатом облради, керівником серцево-судинного центру Андрієм Кланцою.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм