Суд змінив запобіжний захід одіозному власнику розважального закладу у Хмельницькому

Суспільство

Хмельницький апеляційний суд змінив запобіжний захід власнику ТОВ «БРАВО», задовольнивши апеляційну скаргу його захисника.

Сьогодні, 29 квітня, суд новою ухвалою застосував щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання та поклав на нього обов’язки прибувати за кожною вимогою слідчого, прокурора, суду, не відлучатися з населеного пункту, в якому проживає, без дозволу слідчого, прокурора, суду й повідомляти їх про зміну місця проживання і роботи.

Строк дії запобіжного заходу – по 2 червня 2021 року, повідомили в пресслужбі апеляційного суду.

Нагадаємо, бізнесмена (Віктора Вікарчука – ред.) підозрюєть у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.325 Кримінального кодексу України (Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань) та ч.1 ст.382 КК України (Невиконання судового рішення).

Попередньо встановлено, що він попри рішення суду за позовом ГУ ДСНС у Хмельницькій області зупинити експлуатацію будівлі до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, продовжує здійснювати діяльність.

«Крім цього, ТОВ  та ПП, засновником та кінцевим бенефіціарним власником яких є підозрюваний, зобов`язані забезпечувати санітарно-гігієнічні норми і вимоги щодо захисту здоров`я працівників та населення. Однак, діючи умисно, з метою та мотивів безперервного отримання прибутку від діяльності підприємства, бізнесмен порушив норми законодавства й вимоги нормативних актів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, що завідомо могло спричинити поширення захворювання», – йдеться в ухвалі суду. 

Хмельницький міськрайонний суд 16 квітня частково задовольнив клопотання слідчого: застосував щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 23.00 до 6.00 наступного дня. Ухвалу слідчого судді оскаржив захисник підозрюваного.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм