Сидор передав повноваження новообраному голові Хмельницького відділення АМУ

Суспільство

На загальних зборах регіонального відділення Асоціації міст України проголосували за нового керівника. Він представлятиме Хмельниччину наступних два роки.

За інформацією пресслужби Хмельницького РВ АМУ, на зборах чинний керівник відділення – міський голова Славути Василь Сидор – запропонував на цю посаду Олександра Симчишина, Хмельницького міського голову.

Його кандидатуру підтримав і виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, і колеги-голови громад.

«Я готовий взяти на себе цю відповідальність та якісно виконувати обов’язки голови Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Впевнений, що разом із членами Правління АМУ від нашої області ми зможемо ефективно працювати у напрямку відстоювання інтересів громад на усіх рівнях влади», – підсумував Олександр Симчишин.

Олександр Симчишин (фото Хмельницької МР)

Натомість, Василя Сидора обрали представником Правління АМУ – керівного органу Асоціації міст України. Також ухвалили рішення рекомендувати АМУ включити до Правління представників районних та обласних рад.

«Вважаємо за доцільне об’єднати зусилля представників усіх рад, щоби більш ефективно спрацьовувати на кожному рівні та комунікувати. Я не бачу жодного питання у вирішенні якого ми можемо мати розбіжності. Тож це буде продуктивний союз», – зауважив Василь Сидор.

Відтак, новообраний голова Хмельницького РВ АМУ підтримав пропозицію колег і рекомендував на цю посаду очільника Кам’янець-Подільської районної ради Михайла Сімашкевича.

Нагадаємо, четверо голів територіальних громад отримали від Верховної Ради та Асоціації міст України почесні відзнаки.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм