У дитячій лікарні Хмельниччини визначилися з вартістю платних послуг

Здоров‘я

Хмельницька обласна державна адміністрація сьогодні, 21 липня, оприлюднила тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Хмельницька обласна дитяча лікарня» (вулиця Кам’янецька, 94). 

Відповідне розпорядження про їх затвердження підписав перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін 7 липня. Цей документ уже пройшов державну реєстрацію у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції та набрав чинності.

Як свідчить «прейскурант», консультація лікаря-спеціаліста (при зверненні в медзаклад громадян без направлення) коштуватиме 139 гривень. А вже консультація лікаря хворому на дому обійдеться в 238 гривень.

Також з виїздом за місцем проживання пацієнта може проводитись ультразвукове (УЗІ) дослідження за 252 гривні та забір крові з вени – 57 гривень.

За перебування на денному стаціонарі особа має заплатити 157 гривень. Вартість перебування в палатах із поліпшеним сервісом становитиме за одну особу на добу в одномісній – 320 гривень 50 копійок, у двомісній – 184 гривні.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, уряд цьогоріч виділив 71 мільйон 100 тисяч гривень на будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячоі лікарні, фінансування якого торік призупинили у зв’язку зі спрямуванням коштів на реконструкцію кардіодиспансера.  У новому корпусі дитячого обласного медзакладу передбачено роботу відділень сучасного хірургічного і травматологічного профілю,  6 операційних, загальну реанімацію та реанімацію для новонароджених, потужну лабораторію й інше.

Будівництво нового корпусу Хмельницької обласноі дитячої лікарні

Нагадаємо, оприлюднено новий перелік платних послуг Хмельницької обласної лікарні.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм