У Хмельницькому шукають інспекторів із паркування з вищою освітою

Інфраструктура

Відділ інспекції з паркування управління транспорту та зв’язку у Хмельницькому розширюють. Тож там шукають охочих попрацювати головним спеціалістомінспектором із паркування.

Відповідне оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад опубліковане на сайті міської ради.

Серед вимог до претендентів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра; знання законодавства України; навички роботи на комп’ютері з різними програмами на рівні досвідченого користувача, Інтернетом, електронною поштою, оргтехнікою, ґаджетами з мобільними додатками; аналітичні здібності, висока працездатність, наявність комунікативних навичок, вміння працювати в команді. При цьому стаж роботи не вимагається.

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву, належним чином оформлену особову картку (форма П2-ДС) з додатками, фотокартку розміром 4х6, копії документів про освіту, паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, військового квитка, письмову згоду на обробку персональних даних, заяву про відсутність заборон та згоду на проведення спецперевірки. А також успішно скласти іспит.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів у Хмельницькому по вулиці Гагаріна, 3, к. 109 (телефоном 0382-65-03-29).

Нагадаємо, інспектори з паркування повноцінно запрацювали у Хмельницькому з липня минулого року. Вони вповноважені оформляти адміністративні матеріали на порушників, які передбачають штраф від 340 до 680 гривень. Постанову про накладення адмінстягнення можуть складали навіть за відсутності водія, з фіксацією локації GPS та фотофіксацією автомобіля.

У березні цього року міський голова Олександр Симчишин порадив хмельничанам бути терпимими до вимушених переселенців за кермом, котрі, за його словами, «не зовсім розуміють ті правила, які є в Хмельницькому». Згодом муніципальні інспектори відновили штрафи за порушення правил паркування. Оскільки гуманний підхід до їх ігнорування не дав бажаного ефекту, а хаотично припаркованих автівок лише побільшало, що значно ускладнило рух громадського і спецтранспорту на вулицях міста. Тепер порушників штрафують без попередження.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook