Великогабаритні автобуси почали курсувати на маршруті 29 у Хмельницькому
Від сьогодні, 18 квітня, на маршруті №29 у Хмельницькому почали курсувати великогабаритні автобуси, анонсовані місяць тому. Вони замінять частину “пижиків” і їздитимуть з меншим інтервалом. Наразі цей маршрут є одним із найзаповненіших у місті.
Про це повідомив заступник міського голови Микола Ваврищук, який, за його словами, уже встиг випробувати транспорт.
“Зранку вже встиг покататися на 2-х із них. Низькопідлогові і зручні”, – написав у соцмережах посадовець.
Також він звернув увагу пасажирів на те, що тепер маршрут №29 курсуватиме кожні 15 хвилин. А графіки руху можна знайти за посиланням.
“Поки що перевізник не може курсувати великими автобусами на вихідні. Але це питання вирішиться згодом”, – зауважив Микола Ваврищук.
Він додав, що планується ще кілька маршрутів перевести на транспорт великого або середнього розміру. Торік в обласному центрі почали курсувати понад 20 таких автобусів і цьогоріч місцева влада обіцяє не менше.
Раніше Микола Ваврищук наголошував, що є частини обласного центру, куди й маршрутки ходитимуть. Тобто туди, де великий транспорт не зможе проїхати через габарити або через низький пасажиропотік.
Нагадаємо, за 15 мільйонів євро у Хмельницькому закуплять тролейбуси, модернізують депо і зроблять мийку.
(Фото Миколи Ваврищука)
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook







Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]