За місяць держінспектори Хмельниччини виявили порушення закону на 216 га земель

Економіка

Лише за січень 2021 року на Хмельниччині виявлено 31 порушення вимог земельного законодавства на площі понад 216 гектарів. Такі результати перевірок, проведених державними інспекторами у сфері контролю за використанням та охороною земель у Хмельницькій області.

Загалом перевірили  дотримання законності на площі більше 1057 гектарів. На усунення виявлених порушень складено 18 адміністративних протоколів, порушникам вручено 18 приписів, винесено 17 постанов про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафів на суму 4505 гривень.

«Загальний розмір нарахованої шкоди, заподіяної державі внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу становить 263 тисячі 773 гривні. Добровільно сплачено 127 тисяч 028 гривень», – йдеться в повідомленні Держгеокадастру.

До органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади направлено 12 клопотань про надання матеріалів, необхідних для здійснення перевірок.

Крім того, заходами контролю держінспектори реагували на 24 звернення громадян та юридичних осіб, а також 11 вимог органів прокуратури та інших правоохоронних органів.

 

До теми, на Шепетівщині підприємець незаконно використовував майже 500 га державних земель.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм