Через критичну ситуацію з теплом у школах і садках мер Шепетівки звертатиметься до Зеленського

Статті

У місті Шепетівка теплопостачання навчальних закладів наразі під загрозою зриву через складну ситуацію із закупівлями газу для бюджетних установ. «Захмарні» ціни на блакитне паливо обвалили тендерні закупівлі, так і не отримавши жодної пропозиції. Тож коли очікувати тепла в шепетівських садочках і школах – невідомо.

Ситуацію прокоментував на своїй сторінці у Facebook Шепетівській міський голова Віталій Бузиль.

«Упродовж останніх двох місяців ціна на газ чи не щодня зростає. На останні закупівлі, оголошені управлінням освіти, на заявлену ціну по 24 грн/м.куб не заявилось жодного претендента. В такій ситуації виникають складнощі щодо початку опалювального сезону в громаді, у закладах освіти зокрема»,  написав мер.

За його словами, дитсадочки та школи почали проводити тендери ще з серпня. Проте, через постійне підвищення ціни на ринку природного газу ні один не відбувається, оскільки відсутні пропозиції. Наразі тендери по Хмельницький області вже розпочинають по 37 гривень за кубометр. І така ситуація, як зауважив Віталій Бузиль, не лише в Шепетівці, а й по всій Україні.

Від додав, що спільно з місцевими депутатами ініціює розгляд питання «Про звернення Шепетівської міської ради до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів на газ та електроенергію».

Нагадаємо, мери міст Хмельниччини забили на сполох: лікарні та школи можуть залишитися без тепла. Міський голова Хмельницького спільно з мерами інших міст вимагають справедливої ціни на газ. Тим часом у Нетішині розпочали опалювальний сезон раніше. Натомість в уряді запевняють, що підстав для паніки немає, а вартість опалення залежить виключно від керівництва громад.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм