ЕПІФАНІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ПРЕДСТАВИВ ЄПИСКОПА, ОСВЯТИВ НОВИЙ ХРАМ І ПОМОЛИВСЯ ЗА ПРИПИНЕННЯ ЕПІДЕМІЇ

Статті

У Хмельницькому з дводенним візитом перебуває Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Зокрема, в суботу, 5 червня, Предстоятель помісної Української Православної Церкви у співслужінні численного духовенства відслужив у кафедральному соборі святого апостола Андрія Першозваного заупокійну літію за приснопам‘ятним митрополитом Антонієм (Махотою).

Після молебню на початок усякої доброї справи Митрополит Епіфаній представив нового керуючого єпархією – Преосвященнійшого Павла (в миру Василь Юристий), якого Священний Синод нещодавно призначив на Хмельницьку кафедру і який до цього керував єпархією Одещини.

Коментуючи своє призначення, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський сказав:

«Для мене рішення Синоду стало несподіванкою. Це велика відповідальність і важка ноша, але вважаю, що з громадою Поділля вона буде приємною і легкою».

Сьогодні, 6 червня, Митрополит Епіфаній взяв участь в освяченні новозбудованого храму на честь Святого Духа, що в житловому масиві «Дендропарковий» у Хмельницькому, та очолив тут першу Божественну літургію.

За його словами, у теперішній важкий час, коли в нашій країні триває війна з агресором і протидія хворобі, будівництво храму за два роки – це свого роду подвиг громади.

Згодом лунала спільна молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

(Фото пресслужби Київської  Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ))

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм