ХМЕЛЬНИЧЧИНА ОТРИМАЛА ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ВАКЦИН ВІД COVID-19

Статті

На Хмельниччині триває вакцинальна компанія проти COVID-19. На сьогодні, 26 квітня, майже 19,5 тисячі мешканців області отримали першу дозу вакцини.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.

Як зазначив посадовець, медики проводять цю роботу планомірно і лише за минулий тиждень щепили 3 862 людини.

«Ми продовжуємо отримувати нові партії вакцин. Чергова партія їх сьогодні прибула на обласну базу спецмедпостачання. Доставлено 1 170 доз вакцини Comirnaty виробництва Pfizer -BioNTech та 11 400 доз вакцини AstraZeneca-SKBio виробництва Південної Кореї», – написав  очільник ОДА.

Як і передбачалося, вакциною Comirnaty проводиться щеплення підопічних закладів соціальної сфери та їх працівників, а також працівників ДСНС. У зв’язку з необхідністю дотримання особливих умов зберігання, вакцина надходить в область раз на тиждень. Наразі використано вже 1 050 доз.

Вакциною AstraZeneca-SKBio будуть щеплювати громадян віком 65+. Залишкові дози будуть використані для повторної вакцинації тих мешканців області, що отримали вакцину CoviShield (використано 17 516 доз).

Також триває вакцинація представників маломобільних груп, освітян, залучених до проведення ЗНО, представників Нацполіції та ДСНС вакциною CoronaVac виробництва Sinovac-Biotech (використано 908 доз).

Сергій Гамалій подякував усім медпрацівникам, які залучені до проведення вакцинації, та зауважив, що саме завдяки їх роботі ми робимо впевнені кроки до повернення нормального ритму життя – без масок, дистанцій та карантину.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм