ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА СКЛИКАЄ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ НА 24 ГРУДНЯ У ЗВ’ЯЗКУ З «НАГАЛЬНІСТЮ ПИТАНЬ»

Статті

Пленарне засідання другої позачергової сесії Хмельницької обласної ради VIII скликання відбудеться 24 грудня о 10.00.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні першого заступника голови обласної радиВолодимира Гончарука.

У ньому зазначено, що пленарне засідання скликається, зважаючи на «нагальність та важливість питань для забезпечення життєдіяльності області».

Орієнтовний перелік питань, які пропонуються на розгляд:

  1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 грудня 2020 року  № 12-1/2020 «Про утворення постійних комісій Хмельницької обласної ради, обрання їх голів».
  2. Про встановлення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Голозубинецька протитуберкульозна лікарня» Хмельницької обласної ради.
  3. Про обласну програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2021 рік.
  4. Про внесення змін до програми централізованого забезпечення медичних закладів дороговартісним медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2016 – 2020 роки.
  5. Про обласну програму централізованого забезпечення медичних закладів медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2021 – 2023 роки.
  6. Про обласну комплексну програму соціального захисту населення на 2021-2025 роки.
  7. Про обласний бюджет Хмельницької області на 2021 рік.
  8. Різне. Про звернення депутатів обласної ради до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо звільнення Шкарлета Сергія Миколайовича з посади Міністра освіти і науки України.

На сесію запрошено голову обласної  державної адміністрації та його заступників, народних депутатів України, керівників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних підрозділів центральних органів виконавчої влади і установ України, представників засобів масової інформації.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм