Мешканці Хмельниччини долучилися до «тарифного страйку»

Статті

Через невдоволення населення підняттям цін на комунальні послуги в Україні розпочались протестні акції. В соціальних мережах закликають масово виходити на всеукраїнський мітинг, а в деяких областях люди перекривають дороги. Долучились до акції і мешканці Хмельниччини.

Зокрема, сьогодні, 10 січня, до Кам’янець-Подільської міської ради прийшла група людей з вимогою припинити «тарифний тиск». Кам’янчани мітингували проти збільшення тарифів на природній газ.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала місцева депетутка Ірина Шелепницька. Вона зауважила, що люди готові їхати до урядових організацій в Київ. До протестувальників вийшов міський голова Михайло Посітко, який запевнив, що в разі потреби зможе підтримати кам’янчан  у столиці.

Як повідомляв «ХМ-ІНСАЙД», депутати Кам’янець-Подільської міськради підготували проєкт звернення до Кабміну і НКРЕКП про скасування підвищення тарифу на розподіл газу. За словами Ірини Шелепницької, після доопрацювання це звернення місцеві обранці розглянуть на сесійному засіданні у вівторок, 12 січня.

Також мешканці міста Дунаївці передали через чергового міської ради заяву голові громади щодо термінового скликання позачергової сесії, аби депутати підтримали звернення до уряду про скасування підвищення вартості електроенергії, природнього газу та його транспортування.

Нагадаємо, з 1 січня для жителів 30-кілометрової зони Хмельницької атомної електростанції та інших АЕС країни припиняє діяти 30% знижки на електроенергію.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм