НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ЗГОРНУЛИ МОБІЛЬНИЙ ГОСПІТАЛЬ. У НЬОМУ ПРОЛІКУВАЛИ 27 ПАЦІЄНТІВ ІЗ COVID-19

Статті

ДСНС згорнула госпіталь (фото з ФБ-спільноти «Типова Славута»)

Рятувальники демонтували мобільний госпіталь на території КП «Славутська міська лікарні ім. Ф.М.Михайлова», що на Хмельниччині.

Про це «ХМ-ІНСАЙД» повідомив керівник медзакладу Леонід Радзивілюк.

Польовий госпіталь на 120 ліжкомісць, який належить Державній службі з надзвичайних ситуацій, повністю розгорнули та укомплектували 6 квітня. У наметах поставили ліжка, кисневі концентратори, монітори стану пацієнта.

Перші хворі потрапили сюди 12 квітня. Упродовж усього часу в госпіталі  пролікували 27 пацієнтів із COVID-19, усі – зі Славутчини (на Івано-Франківщині у ньому пролікували 17 осіб – ред)

«Не скажу, що була аж настільки серйозна потреба в госпіталі. Його розгортання було скоріше перестраховкою, особливо враховуючи пік захворюваності на коронавірус в регіоні, скажімо, в сусідній Шепетівці. Але там справились своїми силами», – сказав лікар.

В Славуті у госпіталі на 120 ліжок пролікували 27 пацієнтів (фото ДСНС)

За словами Леоніда Радзивілюка, наразі в Славутській лікарні перебуває 71 пацієнт з діагностованим COVID-19, з них 36 – кисневозалежні. Медзаклад розрахований на 120 «ковідних» ліжок.

Усього, за даними МОЗ, упродовж доби в Хмельницькій області зареєстровано 328 нових випадків захворювання (від початку пандемії – 83 408), ще 996 осіб одужало (від початку пандемії – 69 183), 16 померло (загалом летальних випадків – 1 614).

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм