СХВАЛИТИ, ЛІКВІДУВАТИ, СТВОРИТИ: НА СЕСІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАДИ ПРИЙНЯЛИ 74 РІШЕННЯ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Статті

Майже вісім годин тривало сьогодні пленарне засідання сьомої сесії Хмельницької обласної ради. У засіданні взяли участь 60 депутатів, які розглянули 79 питань та прийняли 74 рішення з різних галузей життєдіяльності краю.

Про свою діяльність звітували голова облради Віолета Лабазюк та голова ОДА Сергій ГамалійДепутати голосами 57-ма «за» схвалили обласний бюджет на 2022 рік, з доходами в сумі 3 мільярда 234 мільйони 500 тисяч гривень.

Створили Яблунівський психоневрологічний інтернат. Ліквідували  Вовковинецьку та Орининську гімназії, але шукатимуть способи збереження та раціонального використання майнових комплексів цих закладів.

Вдруге не підтримали депутати кандидатуру Анатолія Побережного на посаду директора КНП «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики». Тож буде оголошено повторний конкурс на цю посаду.

Схвалили 11 регіональних програм – економічного та соціального розвитку, «Питна вода Хмельниччини», підвищення енергоефективності, сприяння розвитку добровільної пожежної охорони, «Молодь Хмельниччини», національно-патріотичного виховання, розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я, розвитку волейболу, погашення заборгованості із заробітної плати та інших обов’язкових платежів обласної фірми «Кіновідеопрокат» та Хмельницької обласної фірми «Фармація», фінансової підтримки функціонування Агенції регіонального розвитку та Антикорупційну програму Хмельницької обласної ради.

Заснували щорічну обласну премію імені Володимира Ґериновича за кращу роботу в галузі історико-культурних та краєзнавчих досліджень та щорічний обласний конкурс «Гордість Хмельниччини».

Прийняли рішення про проголошення 2022 року Роком Української повстанської армії. Окрім іншого, радою прийнято п’ять звернень до центральних органів влади.

Також в обласній раді створили найчисельнішу депутатську групу зі сприяння розвитку добровільного пожежного руху та громадської безпеки в області «За безпечне Поділля».

До її складу увійшло 29 депутатів, разом із головою облради.  Крім того, до лав добровольців, не зважаючи на те, що вони не є депутатами, виявили бажання приєднатися голова ОДА Сергій Гамалій та його перший заступник Сергій Тюрін. Посвідчення їм вручив заступник голови ДСНС Роман Примуш.

(Фото ХМ-ІНСАЙД) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм