У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ БІЗНЕСМЕНА – ПРИХИЛЬНИКА ФЕЙКОВОЇ МІСЬКРАДИ ОБЛИЛИ ЗЕЛЕНКОЮ

Статті

Сьогодні вранці, 2 листопада, у місті Хмельницький стався інцидент біля приміщення міської ради за участі одіозного місцевого бізнесмена Віктора Вікарчука та активістів.

Вікарчук відомий на Хмельниччині організацією антикарантинних мітингів, а також тим, що в приміщенні належного йому клубі «СВ» та за його участі днями створено фейкову «міську раду» з «головою» і «депутатами» цього псевдоутворення. За цим фактом слідчими СБУ розслідується кримінальне провадження.

У супроводі десятка своїх прихильників, Вікарчук прийшов до міської ради, з його слів, поговорити з міським головою Олександром Симчишиним. Біля входу до установи його зустріли активісти та учасники АТО. Громадський порядок забезпечували правоохоронці.

Під час словесної перепалки невідомі облили Вікарчука зеленкою.


Згодом до бізнесмена вийшов Симчишин. Спочатку він навів аргументи щодо законності створення і діяльності чинної Хмельницької міської ради, а потім звернувся до поліції та СБУ з проханням дати належну правову оцінку «антидержавній діяльності так званого самопроголошеного органу самоврядування».

«Мета таких незаконних дій одна – розбалансувати державу. Критикувати і мати претензії можна окремо до Симчишина, Зеленського чи Шмигаля. Але не піддавати сумніву орган влади чи місцевого самоврядування. ХНР тут ніхто не дозволить створити. Бо це вже сепаратизм», – заявив міський голова.

Після цього у супроводі правоохоронців Віктор Вікарчук був доставлений у відділок поліції для пояснень.


Нагадаємо, під час санкціонованих обшуків, проведених співробітниками СБУ в помешканні та оздоровчо-розважальному центрі Віктора Вікарчука, виявлено документи, які підтверджують протиправну діяльність.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм