У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ СТВОРИЛИ МОБІЛЬНУ БРИГАДУ З ВИВЧЕННЯ ПОТРЕБ ВАЖКОПОРАНЕНИХ ЗАХИСНИКІВ

Статті

До складу мобільної бригади входять представники управління праці та соціального захисту населення, управління охорони здоров’я та Хмельницького міського центру соціальних служб.

У Хмельницькій міськраді проінформували, що однією з основних її функцій буде допомога військовим та їхнім родинам у пошуку відповідних ресурсів, які можуть бути доступні їм через урядові та недержавні організації.

“Мобільна бригада надає комплексну медичну, психологічну, соціальну підтримку та допомогу. Відвідує захисників і захисниць, аби визначити стан та потреби цих осіб та їхніх сімей. Окрему увагу приділяють проблемам членів сім’ї захисника: стану здоров’я, забезпечення освітніми послугами дітей, потребу в оздоровленні та психологічній допомозі, а також у вирішенні питань працевлаштування. Фахівці надають всю наявну інформацію про їхні права, державні, обласні та міські програми підтримки”, – пояснили у муніципалітеті.

Крім того, мобільна бригада може допомогти військовим та їхнім родинам зв’язатися з іншими військовими та ветеранами, які можуть надати підтримку та поради. Розглядається різна проблематика: починаючи від потреби у проведенні медичних операцій, реабілітації, а також працевлаштування, забезпечення технічними засобами реабілітації тощо.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами 15-50 або 067-133-75-50 (цілодобово).

Нагадаємо, також у Хмельницькому діє міська програма «Родини Героїв»

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм