У ВЕРЕСНІ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ В 12 РАЗІВ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ ЗАХВОРІЛИ КОРОНАВІРУСОМ, НІЖ У СЕРПНІ

Статті

Аналіз статистичних даних свідчить, що Хмельницька область пришвидшено наближається до «червоної» зони карантинних обмежень. Як порівняти зі серпнем, то у вересні кількість хворих на COVID-19 в регіоні зросла майже уп’ятеро.

Якщо у липні було зафіксовано 329 випадків захворювання, у серпні — 1163, то у вересні недугу діагностували у 5 794 осіб. Про це констатують в Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ.

«У тому числі, у вересні  COVID-19 виявлено в 624 дітей та 84 медпрацівників. Порівнюючи зі серпнем, захворіло у 12 разів більше дітей та у 5,5 раза більше медпрацівників», – зауважують в установі.

Натомість за вересень від коронавірусу одужали 1 819 громадян, але від ускладнень померли 87 мешканців краю.

Лікарі нагадують, що запобігти важкому перебігу COVID-19 або смерті від його ускладнень допоможе саме вакцинація. Зокрема, за вересень мешканці Хмельниччини зробили 102 201 щеплення. Від початку вакцинальної кампанії станом на 5 жовтня одну дозу вакцини отримали понад 218 тисяч громадян, дві дози – понад 171 тисячу осіб.

Записатися на вакцинацію можна через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувати безпосередньо до реєстратури медичного закладу, де діє пункт щеплення.

Раніше в Хмельницькій ОДА вирішували, як «достукатися до свідомості людей», аби покращити вакцинацію від COVID-19.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм