Громади Хмельниччини продовжують позбуватися маркерів “радянщини” (ФОТО)

Суспільство

У громадах Хмельниччини продовжують позбуватися маркерів радянської доби. Зносять символи та об’єкти, які мають щонайменше відношення до всього російського.

Зокрема, за інформацією орагнізації “Декомунізація. Україна”, в місті Хмельницький на Меморіалі Вічної Слави, що в дендропарку у мікрорайоні Виставка, демонтовано плиту, яка прославляє маршала Жукова та генерала Ватутіна. Нагадаємо, у серпні минулого року біля цього меморіального комплексу встановлено найвищий в області флагшток з найбільшим державним прапором України.

Також в селі Русанівці Меджибізької селищної тергромади демонтували радянську зірку на стелі, встановленій на честь полеглих ондосельців.

У місті Дунаївці демонтовано меморіальну дошку на приміщенні по вулиці Шевченка. На ній було зазначено, що в тій будівлі у 1917-1918 роках розміщувалась рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів.

А в Кам`янці-Подільському, як зазначає організація “Декомунізація. Україна”, перейматися демонтажем серпа й молота на постаменті танку не стали. Просто зафарбували ці символи у білий колір напередодні Дня праці, залишивши недоторканними інші радянські символи.

Кам’янець-Подільська владо, ви серйозно? Пофарбувати серпи і молоти у біле – це не декомунізація”, – йдеться у дописі організації.

Нагадаємо, нещодавно в Красилові знесли “пам’ятник чекістам”, з меморіалу на військовому кладовищі у Хмельницькому зняли тоталітарну символіку. У Чемерівцях ухвалено рішення про демонтаж радянського танку.

(Усі фото зі сторінки “Декомунізація. Україна”)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм