Майже 300 тис грн штрафів сплатили порушники правил паркування у Хмельницькому

Інфраструктура

Близько третини мільйона гривень упродовж півтора місяця надійшло в казну Хмельницького від сплати штрафів за порушення правил паркування.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук. За його словами, переглянувши фото у дописі, кожен зрозуміє, чим займається інспекція з паркування.

«В період з 1 вересня по 17 листопада виписано 1 350 повідомлень про порушення правил паркування у місті. З них 900 порушників зразу сплатили штраф. Інша частина має сплатити протягом місяця. Загальна сума надходжень до бюджету – майже 300 тисяч гривень», – написав посадовець.

Нагадаємо, на вулицях Хмельницького інспектори з паркування запрацювали із 21 липня. Фіксуючи порушення, вони до 1 вересня постанови автовласникам не виносили, проводили лише профілактику серед водіїв, залишаючи порушникам попередження. Наразі за ігнорування правилами паркування передбачено штраф від 340 до 680 гривень.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, Хмельницька міська рада утворила відділ інспекції з паркування при управлінні транспорту та зв’язку. На програму платного паркування в обласному центрі витратили 7,5 мільйона гривень.

Також влада Хмельницького встановила тариф на платне паркування.

(Фото зі сторінки Миколи Ваврищука) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм