ОБЛАСНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ І НС ПОСИЛИЛА КАРАНТИННІ ЗАХОДИ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ

Статті

Сьогодні, 19 березня, у зв’язку з різким погіршенням протиепідемічної ситуації, відбулося позачергове засідання Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначив виконувач обов’язків гендиректора Хмельницького обласного лабораторного центру Микола Габрикевич, в області уже перевищено показник госпіталізації – 93,1% при нормативі не більше 60%. Завантаженість ліжок становить 71,5%. Аналогічна ситуація щодо грипу та ГРВІ – до перевищення епідпорогу залишилося близько 10%.

«Високий рівень захворюваності реєструється практично у всіх регіонах області, окрім Білогірщини, Старокостянтинівщини та Старосинявщини. Особливо поширення COVID-19 відмічається на території колишніх  Волочиського, Деражнянського, Дунаєвецького, Кам’янець-Подільського, Летичівського, Ярмолинецького районів, а також в містах Хмельницький, Шепетівка, Славута, Кам’янець-Подільський і Нетішин», – зауважив посадовець.

Він додав, якщо не вживати відповідних обмежувальних, карантинних та протиепідемічних заходів, то рівень захворюваності буде продовжувати зростати і госпітальна база не зможе витримати напливу хворих.

Відтак, ухвалено рішення заборонити:

  • усі масові заходи, крім офіційних спортивних без глядачів
  • приймання відвідувачів у розважальних закладах та закладах культури, крім музеїв, заповідників, автоконцертів, кінотеатрів (до 50% глядачів)
  • проведення богослужінь, якщо не забезпечено 10 квадратних метрів на особу
  • роботу басейнів, крім відвідування спортсменами збірних і їх тренерами
  • відвідування сторонніми особами закладів соцзахисту.

Також рекомендовано закладам профтехосвіти, вищим навчальним та фахової вищої освіти перейти на дистанційне навчання, а під час шкільних канікул організувати дистанційну роботу гуртків. Дитсадки працюватимуть у звичному, але дезинфекційно посиленому режимі.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм